“تحول و جوانان” در کنگره پیشگامان پیشرفت

کنگره تحول و جوانان پیشگامان پیشرفت همه ساله به منظور همکاری و همیاری جوانان در تدوین سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و استفاده از توان علمی و روحیه تحول‌خواه آنان برگزار می شود.

در این کنگره دانشجویان، طلاب و نخبگان جوان، به عنوان عناصر اصلي پيشرفت و مدیران آینده‌ساز میهن اسلامی درباره تحول وجوانان سخن می گویند. کنگره پیشگامان پیشرفت همه ساله به منظور همکاری و همیاری جوانان در تدوین سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و استفاده از توان علمی و روحیه تحول‌خواه آنان برگزار می شود. در پانزدهمین کنگره نیز جوانان علاقمند به پیشرفت ایران اسلامی با ارسال آثار علمی و یادداشت ها، مقالات و آثار هنری خود پیرامون موضوع “تحول و جوانان “در جهت پیشرفت نظام‌ اسلامی و در چارچوب محورهای اعلام شده تدوین وطبق برنامه زمان بندی شده برای دبیرخانه کنگره ارسال می نمایند.
این کنگره که با حمایت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف فرهنگ‌سازی، تقویت گفتمان، بهره‌مندی از دیدگاه‌ها و استفاده از تفکر و ایده‌های نوین و خلاقانه جوانان برگزار می شود، دارای محورهای پنجگانه:
1. تبیین نظری ضرورت تحول کشور
2. نقش جوانان در شکل‌گیری و تعمیق گفتمان تحول و پیشرفت
3. نقش جوانان در مطالبه و هموارسازی مسیر تحول و پیشرفت
4. مسئولیت جوانان و نخبگان جوان در تحول اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی جامعه بر اساس سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
5. چالش‌ها و راهکارهای تحول کشور بر اساس سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است.‌

از علاقه مندان به ارایه مقاله، یادداشت و اثر هنری دعوت می شود، جهت ثبت نام و ارسال آثار و همچنین کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه ثبت نام کنگره نشانی: 15th.kpip.ir مراجعه فرمایند.
شماره تماس دبیرخانه کنگره ‌ (تهران)- 8634008

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا