دانش‌بنیان‌های ایرانی راهی ازبکستان می‌شوند

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی آگروتک ازبکستان از ۸ تا ۱۰ آذر ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در تاشکند پایتخت این کشور برپا می‌شود.

به گزارش سیناپرس، نمایشگاه بین‌المللی آگروتک؛ فناوری‌های مدرن، محصولات، تجهیزات و نوآوری‌های مجتمع‌های کشت و صنعت (AgroExpoUzbekistan) با حضور فعالان این حوزه از سراسر جهان در تاشکند برگزار می‌شود.

در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در این نمایشگاه که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می شود، ۱۵ شرکت دانش‌بنیان به عرضه محصولات و توانمندی‌های خود در حوزه کشاورزی و صنایع وابسته می‌پردازند.

،اکسیر دانش آبادیس، آبگینه شیمی آذربایجان، آراد کبودان ارومیه و آبزیان فناوری پیشرو، آراز صنعت کشکسرای، آریا سرو سپهر الوند، بهپروران نامی نقش جهان، پترو پاریز سبز البرز، پرتیکان بذر گستر، سیمرغ سها، دانش سلامت خوراک یاران، رویش پایدار البرز، ساعیان صنعت نوین یزد، شمیم شریف، فناوری بهینه نیروی کاسپین و کنترل سیستم خاورمیانه (پریسماتک)، شرکت‌های دانش‌بنیانی هستند که در این پاویون حضور می یابند.

براساس اعلام صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از برنامه‌های این صندوق در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های ‌خارجی و همچنین حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا