۱۳ تا ۱۵ آذرماه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان؛
نمایشگاه دستاوردهای فناوری اصفهان برگزار می‌شود

بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان اصفهان، ۱۳ تا ۱۵ آذرماه سال جاری در برج فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم به نقل از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان اصفهان هم‌زمان با هفته پژوهش با هدف تقویت ارتباط میان دستگاه‌های دولتی، فعالان بخش خصوصی، دانشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی 13 تا 15 آذرماه سال جاری از ساعت 9 تا 15:30 در برج فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه تلاش می‌کند از طریق معرفی و ارائه جدیدترین دستاوردهای پژوهشی، فناورانه و دانش‌بنیان تولید شده در استان به دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی، مسیر ترویج فناوری را تسهیل کند و فرآیند اجرای پروژه‌های توسعه‌ای تاثیرگذار در بخش‌های مختلف را دقت بخشد.

متقاضیان برای شرکت در این رویداد سه روزه می‌توانند حداکثر تا تاریخ 8 آذرماه با مراجعه به نشانی اینترنتی www.expo1402.istt.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. همچنین برای ارتباط با دبیرخانه و کسب اطلاعات بیشتر، شماره تلفن  33865355  واحد روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در دسترس است.

گفتنی است، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 1401 نیز به عنوان متولی برگزاری این نمایشگاه استانی، میزبان دستگاه‌های اجرایی استان، شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان بیست و سومین دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری اصفهان بوده است. مسئولان ارشد استانی، مدیران صنایع بزرگ، دستگاه‌‌های اجرایی، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه‌های استان از بازدیدکنندگان مهم این نمایشگاه هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا