استقرار تیم‌ها در شتاب‌دهنده با امضای تفاهم‌نامه

با امضای تفاهم‌نامه‌ همکاری مشترکی برای برگزاری جشنواره اندیشمندان جوان و سایر رویدادهای آموزشی مشترک، طرح کسب و کار و مشاوره تجاری‌سازی ایده صورت می‌گیرد.

به گزارش سیناپرس، در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه فناوری نانو تفاهم‌نامه‌ای میان بنیاد علم و فناوری جمیلی و کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری منعقد شد.

این تفاهم‌نامه در راستای تحقق اهداف علمی فرهنگی و به منظور اعتلای فعالیت‌های پژوهشی، بر اساس قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران به امضا رسید.

برگزاری جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان و سایر رویدادهای آموزشی مشترک، طرح کسب و کار، مشاوره تجاری‌سازی ایده، استقرار تیم‌های استارتاپی در شتابدهنده و فضای کار اشتراکی، استفاده از آزمایشگاه‌های تخصصی رویدادها دوره‌های آموزشی و دورهمی‌ها و تجاری‌سازی ایده‌ها، محصولات و خدمات فناورانه از اهداف این تفاهم نامه است.

بنیاد علم و فناوری جمیلی در ۱۳ آبان سال ۱۳۸۶ در راستای گسترش احسان و نیکوکاری و مساعدت از دانش‌آموزان مستعد و اشاعه تفکر بخشش تاسیس شد.

شناسایی و پذیرش دانش آموزان و دانشجویان واجد شرایط و مستعد تحصیل، اعطای بورسیه تحصیلی و حمایت همه جانبه از آنان از ماموریت‌های این بنیاد است.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا