پارک فناوری پردیس میزبان اردو‌های راهیان پیشرفت

سرپرست اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس همزمان با روز دانش آموز از آمادگی این پارک برای میزبانی از اردو‌های راهیان پیشرفت دانش آموزی خبر داد.

به گزارش گروه سیناپرس، سجاد عباسی فشمی سرپرست اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس با اشاره به برپایی اردو‌های راهیان پیشرفت در پارک فناوری پردیس گفت: در سال تحصیلی گذشته، بیش از ۳۷۰۰ دانش‌آموز و دانشجو از پارک فناوری پردیس در قالب اردو‌های راهیان پیشرفت دیدار و با پیشرفت‌ها و دستاورد‌های شرکت‌های عضو پارک آشنا شدند.

وی افزود: همچنین بیش از ۲۲۰ نفر دانش آموز دختر در برنامه «پرچم بالاست» که با هدف آشنایی دانش‌آموزان با دستاورد‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و پیشرفت‌های کشور در حوزه فناوری در داخل پارک فناوری پردیس برگزار شد، شرکت داشتند.

عباسی فشمی گفت: به طور متوسط هر هفته شاهد حضور گروه‌های مختلف دانش آموزی از استان تهران و سایر شهر‌های کشور در پارک فناوری پردیس هستیم. این بازدید‌ها علاوه بر اینکه موجب آشنایی دانش آموزان با زیست بوم نوآوری و فناوری کشور و اطلاع از دستاورد‌های شرکت‌های دانش بنیان می‌شود، روحیه فناورانه را نیز در بین دانش آموزان تقویت کرده است.

بر اساس این گزارش، مدیران مدارس می‌توانند برای هماهنگی بازدید دانش آموزان از پارک فناوری پردیس در قالب اردو‌های راهیان پیشرفت، درخواست‌های خود را به شماره ۷۶۲۵۰۱۰۰-۰۲۱ دورنگار و یا به آدرس ایمیل dabirkhane@techpark.ir ارسال نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا