مهلت ثبت‌نام در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مشهد

در راستای حمایت از توسعه کسب و کارها در اکوسیستم شناختی‌، دستیابی به خودکفایی و تامین نیازهای داخلی، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی درنظر دارد در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی مشهد «پاویون اختصاصی شناختی» دایر کند.

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی در فراخوانی از مراکز و شرکت‌های فناور و خلاق فعال تولیدکننده تجهیزات و ابزارهای شناختی حوزه پزشکی و کلینیکی دعوت کرده که با بهره مندی از حمایت‌های توانمندسازی این ستاد در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی مشهد شرکت کنند.

این نمایشگاه به مدت چهار روز از ۱۷ آبان ماه امسال در شهر مشهد برپا خواهد شد.

شرکت‌های متقاضی حضور در پاویون این ستاد در نمایشگاه، می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم پیوست حداکثر تا تاریخ چهارشنبه، سوم آبان ماه درخواست خود را از طریق ایمیل ED@cogc.ir به کارگروه توسعه اکوسیستم اعلام کنند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و صنایع وابسته در مشهد به عنوان یکی از نمایشگاه‌های تخصصی ملی و بین‌المللی جهت کمک به توسعه و پیشرفت پزشکی و توریسم سلامت در منطقه طی ۱۸ دوره برگزاری موفق حائز اهمیت است.

به نقل از روابط عمومی ستاد علوم شناختی، معرفی آخرین تکنولوژی‌ها و دستاوردها  و توانمندی‌های فعالان و صنعتگران حوزه مهندسی پزشکی داخلی و خارجی و افزایش زمینه همکاری دو و چند جانبه بین‌ تولیدکنندگان و خریداران در ایران، کشورهای همسایه و آسیای میانه و حاشیه خلیج فارس از اهداف این نمایشگاه به شمار می‌رود.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا