برگزاری نمایشگاه بازی‌ها و بسته‌های شناختی در تهران

اولین نمایشگاه بازی‌ها و بسته‌های شناختی تحت عنوان "بازی در خدمت پرورش" با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی برپا می‌شود.

به نقل از روابط عمومی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی اولین نمایشگاه “بازی در خدمت پرورش” با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی در تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه به همت نهاد اعتبار بخش محصولات شناختی ۱۳ تا ۱۹ آبان در پردیس “مغز من” واقع در باغ کتاب تهران گشایش می‌یابد.

در فراخوان این نمایشگاه از تولید کنندگان و طراحان علاقمند به ارائه محصولات شناختی که تاکنون برای دریافت نشان اعتبار بخشی اقدام نکرده‌اند، درخواست شده است که تا ۳۰ مهر درخواست خود را از طریق سایت شورای نظارت براسباب بازی (بخش صدور مجوز) به آدرس  http://toycouncil.kpf.ir/ ارسال کنند.

بازی های شناختی یکی از ابزارهای موثر برای حفظ و ارتقای سرمایه شناختی به شمار می‌رود و با توجه به اهمیت بازی‌های شناختی، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نهاد اعتبار بخش بازی‌های و بسته‌های شناختی را ایجاد کرده است.

با ایجاد این نهاد می‌توان در جهت استاندارد سازی بازی‌ها و آگاهی بخشی به خانواده‌ها و جامعه در جهت استفاده آگاهانه و موثر از این محصولات استفاده کرد.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا