مسابقه کتاب‌خوانی ظهور و سقوط پهلوی

سومین مسابقه از سری چهارم مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت با موضوع «گوش کن جایزه بگیر» و با محوریت کتاب «ظهور و سقوط سلطنت پهلوی» جمعه ۲۸ مهر ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

به گزارش سیناپرس، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، جلد نخست کتاب «ظهور و سقوط سلطنت پهلوی» نوشته ارتشبد سابق حسین فردوست را برای مطالعه تابستانی دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی سراسر کشور جهت مسابقه مجازی «هشت بهشت» برگزیده بود.

در همین راستا و برای سهولت مطالعه دانشجویان ۱۲ پادکست از جلد نخست این کتاب تهیه و در کانال ایتا به شناسه  FJUTBookRC @ قرار داده شد. پیش از آن هم دانشجویان می‌توانستند فایل الکترونیکی این جلد را به‌طور رایگان از پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان به نشانی BookRc.ir دریافت کنند.

بنابراین در این دوره بهترین منبع مطالعه دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی ۱۲ پادکستی بوده است که تهیه و در شبکه اجتماعی ایتا قرار داده شده است.

تنها شرط شرکت در مسابقه، هم نام‌نویسی جهت عضویت در پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران است که دانشجویان می‌توانند جهت عضویت در این باشگاه به کانال ایتای مسابقات کتابخوانی هشت بهشت به شناسه  FJUTBookRC @ مراجعه کنند.

جوایز ویژه این مسابقه ۱۰ جایزه ۲۰ میلیون ریالی و ۱۵ جایزه ۱۰ میلیون ریالی است.

دانشجویان می‌توانند روز جمعه ۲۸ مهر ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ تا ۲۴ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir  در این مسابقه شرکت و با یکدیگر رقابت کنند.

این مسابقه با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تهران با خانه کتاب و ادبیات ایران، دانشگاه علم و فرهنگ، سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا