جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌کند؛
فراخوان جشنواره برترین‌های حوزه سلامت سالمندان منتشر شد

هم‌زمان با ۹ مهر(اول اکتبر) روز جهانی سالمندی، با رونمایی از پوستر فراخوان «اولین جشنواره ملی برترین‌های حوزه سلامت سالمندی»، این جشنواره وارد فاز اجرایی شد.

به گزارش سیناپرس، دکتر حمید حمزه‌زاده ضمن رونمایی از پوستر «جشنواره ملی برترین‌های حوزه سلامت سالمندی» گفت: جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی بر اساس مأموریت و رسالت سازمانی خود، در چند سال گذشته در نظر دارد نخستین «جشنواره‌ ملی برترین‌های سلامت سالمندی» را در سال جاری برگزار نماید. بدین منظور از نهم مهرماه و هم‌زمان با روز جهانی سالمندی در یکم اکتبر، فراخوان جشنواره منتشر می‌شود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری این جشنواره با تأکید بر فرهنگ‌سازی سلامت سالمندی و حمایت از آثار و محصولات نوآورانه و فناورانه در سطح کشور و آشنایی جامعه‌ دانشگاهی افزود: این جشنواره برای حضور تمامیِ دست‌اندرکاران و فعالان عرصه‌های مختلف با موضوع سلامت سالمندی ترتیب داده شده‌ است، و قصد دارد ضمن شناسایی آثار تولیدشده در حوزه‌های مختلف مرتبط با موضوع اصلی جشنواره، برترین‌های سلامت سالمندی را در سه زمینه‌ تخصصی «پژوهش و فناوری»، «فرهنگی و هنری» و «نوآوری و کارآفرینی» در سطح کشور معرفی نماید.

حمزه‌زاده ضمن اشاره به روند رو به رشد جمعیت سالمندان کشور و تأکید ارکان اصلی سیاست‌گذار بر ضرورت توجه جدی به این موضوع در برنامه‌ریزی و خدمات‌دهی آموزشی، پژوهشی، بهداشتی و درمانی، مراقبتی و توان‌بخشی، کارآفرینی و اشتغال مبتنی بر نیاز جامعه بیان کرد: این واحد جهاددانشگاهی به ایجاد زیرساخت‌های لازم در زمینه سلامت سالمندی اقدام نموده و از نیروهای متخصص و توانمند دانشگاهی بهره‌مند شده است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری این جشنواره در پایان افزود: از تمامی سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط با اهداف این جشنواره، دعوت به عمل می‌آید تا در برگزاری این جشنواره در جایگاه همکار، با مشارکت سازنده و مؤثر، کمک نمایند، تا این مسؤولیت خطیر را به فرجام نیک برسانیم.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با دبیرخانه جشنواره مستقر در معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهیدبهشتی با شماره تلفن‌های ۰۲۱-۲۲۴۳۹۸۷۲ تا ۴ داخلی فرهنگی ارتباط بگیرند، هم‌چنین می‌توانند به صفحه اینستاگرام @goftemaneaftab  مراجعه نمایند.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا