حضور هیات‌ تجاری و فناوری روسیه در رویداد «یکشنبه‌های صادراتی»

صندوق نوآوری و شکوفایی، چهل و نهمین رویداد از سلسله رویدادهای «یکشنبه‌های صادراتی» را با پذیرش هیات‌ تجاری و فناوری از کشور روسیه در حوزه «ثبت و رجیستر دارو و صادرات فرآورده‌های دارویی به روسیه» برگزار می‌کند.

به گزارش سیناپرس، در این رویداد که از ۵ تا ۱۰ مهر ماه جاری برگزار می‌شود، یک هیات تجاری و فناوری از کشور روسیه در حوزه صنایع دارویی حضور دارند و با شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی به مذاکره خواهند پرداخت.

بررسی تخصصی بازار دارو در روسیه و اوراسیا و استراتژی ورود شرکت‌های دارویی ایرانی به این بازار، آشنایی با الزامات، قوانین و مقررات رجیستری دارو و اخذ گواهی GOST در روسیه، معرفی ظرفیت‌های دانش‌بنیان حوزه دارو و حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز تعاملات بین‌الملل از ثبت دارو در روسیه با حضور نمایندگان دو سازمان، از جمله محورهای این برنامه ۶ روزه است.

حضور در جلسه‌های کلینیک مدیریت صادرات دانش‌بنیان رایگان است.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش‌بنیان علاقه‌مند به حضور در این رویداد می‌توانند به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۹۰۵۶۲۲۵۱۶۴ (کاریز اعتماد) تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا