شهرك های صنعتي سپيدان در مسیر توسعه

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس در سفر به سپیدان از تكميل زيرساخت هاي شهرك هاي صنعتي این شهرستان با اجراي 12پروژه زيرساختي در دو سال اخير خبر داد.

به گزارش سینا پرس فارس، سید مصطفی هاشمی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس با سفر به شهرستان سپیدان و حضور در جلسه، مسائل و مشکلات شهرک های صنعتی این شهرستان را مورد بررسی و تصمیماتی اتخاذ شد.

رفع مشکلات طرح گاز رسانی به شهرک صنعتی سپیدان سه، تکمیل زیرساخت های این شهرک صنعتی، بررسی راهکارهای برطرف شدن موانع طرح انتقال برق به شهرک صنعتی همایجان و رفع مشکلات تامین برق واحد تولیدی مخازن پلی اتیلن و پیگیری و رفع مشکلات تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی همایجان سپیدان از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود که درخصوص آنها تصمیم گیریهایی اتخاذ شد.

رفع مشکلات طرح گاز رسانی به شهرک صنعتی سپیدان ۳ وتکمیل زیرساخت های این شهرک صنعتی ،بررسی راهکارهای رفع مشکلات طرح انتقال برق به شهرک صنعتی همایجان و رفع مشکلات تامین برق واحد تولیدی مخازن پلی اتیلن و پیگیری و رفع مشکلات تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی همایجان سپیدان از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود که درخصوص آنها تصمیم گیری شد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس اظهار داشت: زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی سپیدان با اجرای ۱۲ پروژه زیرساختی در دو سال اخیر و اعتبار بالغ بر 100 میلیارد ریال، تکمیل شده است.

او افزود: در شهرستان سپیدان تعداد سه شهرک صنعتی دولتی و دو شهرک صنعتی غیر دولتی مشغول به فعالیت هستند که بستر مناسبی برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار فراهم شده است.

هاشمی با بیان اینکه ۱۲۰ قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی دولتی شهرستان منعقد شده، تصریح کرد: در قالب این قراردادها ۴۸هکتار زمین به متقاضیان واگذار شده است.

او در ادامه گفت: تاکنون ۵۱ واحدصنعتی با اشتغال افزون بر ۹۰۰نفر نیز به مرحله بهره برداری رسیده است.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس افزود : در شهرک های صنعتی همایجان، سپیدان۳ و شهیدجاویدی ظرفیت استقرار ۱۹۹ واحد با پیش بینی اشتغال ۱۸۰۰نفر فراهم شده است.

او با بيان اينكه در دو سال اخیر، 7پروژه در شهرك صنعتي سپيدان سه اجرايي شده گفت: طرح هاي روسازي، آسفالت، جدول گذاري، آسفالت خيابان ها و جاده اصلي، احداث مخزن هوايي، احدلث شبكه روشنايي به پايان رسيده و طرح هاي تكميل شبكه فشار متوسط داخلي برق با پيشرفت 40 درصد و اتصال شهرك صنعتي به شبكه سراسري گاز با پيشرفت فيزيكي 20درصد نيز در مرحله انجام است .

هاشمي همچنين از اجراي 5 پروژه در این مدت در شهرك صنعتي همايجان سپيدان نيز خبر داد و گفت: طرح هاي برق رساني به واحد سردخانه اي و پروژه هاي جدول گذاري ،زيرسازي و روسازي و آسفالت توپكا و احداث ايستگاه پمپاژ و شبكه برگشت پساب فاضلاب به پايان رسيده و طرح برق رساني به مخزن اب نيز با پيشرفت 80درصدي در مراحل پاياني قراردارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا