راه‌اندازی مرکز تحقیقاتی مقابله با ریزگردها در خوزستان

کد خبر : 4889 یکشنبه 16 فروردین 1394 - 11:41:35

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گفت: مرکز تحقیقاتی در زمینه مقابله با ریزگردها و مسائل محیط زیست در خوزستان راه‌اندازی خواهد شد.

شهرام لک در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در اسفند ماه سال گذشته و در جریان گردهمایی سراسری معاونان پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و سفر رییس عالی دانشگاه آزاد اسلامی به اهواز، تفاهم‌نامه‌ای در خصوص مقابله با ریزگردها و مسائل مختلف محیط زیستی بین دانشگاه آزاد و استانداری خوزستان امضا شد که راه‌اندازی مرکز تحقیقاتی در این زمینه در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: مطالعات در زمینه‌های مرتبط با کشاورزی، آب و خاک نیز در این تفاهم‌نامه قید شده است که این امر با همکاری استانداری خوزستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز انجام می‌شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز تصریح‌ کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این مرکز تحقیقاتی و اجرای این تفاهم‌نامه در استان در جهت کم شدن مشکلات مردم در حوزه محیط زیست دانشگاه آزاد اسلامی اقدامی جدی صورت گیرد.لک عنوان کرد: در دانشگاه آزاد اسلامی پژوهشگران بسیاری در زمینه‌های محیط زیست و کشاورزی وجود دارد که تاکنون پژوهش‌های فراوانی ارائه داده‌اند. امیدواریم با اجرای این تفاهم‌نامه همکاری این پژوهش‌ها به مرحله کاربردی برسد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]