تخفیف ۷۰ درصدی صندوق نوآوری برای حضور مستقل دانش‌بنیان‌ها در یک نمایشگاه فناورانه

شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه «محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفته ایران» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی حضور مستقل خواهند داشت.

نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفته ایران (HiTechExpo۱۴۰۲) با حضور «شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور»، «صنایع و سازمان‌های متقاضی فناوری»، «نهادهای فعال در زیست‌بوم فناوری و نوآوری»، «تجار و بازرگانان» و «استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا» از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ مهرماه ۱۴۰۲ در شهر شیراز برگزار می‌شود.

این رویداد با شعار محوری «فناوری پیشرفته ایرانی؛ مساله‌محور و تحول‌آفرین» تلاش می‌کند تا زمینه افزایش تعامل میان فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور را فراهم کند و با به‌هم‌رسانی طرف عرضه و تقاضای محصولات و خدمات دانش‌بنیان، گامی در جهت تجاری‌سازی فناوری پیشرفته و رفع چالش‌های صنایع کشور بردارد.

این نمایشگاه تلاش می‌کند تا با جلب مشارکت و حضور شرکت‌های دانش‌بنیان سراسر کشور از یکسو و صنایع و سازمان‌های متقاضی فناوری از سوی دیگر، زمینه افزایش کاربری محصولات دانش‌بنیان و توسعه بازار این شرکت‌ها را به‌ویژه در استان فارس فراهم آورد.

محورهای اصلی بخش نمایشگاهی این رویداد شامل «فناوری نانو»، «فناوری زیستی»، «مواد پیشرفته» «IT, IOT, ICT»، «الکترونیک، اپتیک و فتونیک»، «هوش مصنوعی و ماشین‌لرنینگ» و «تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته» است.

در حاشیه این رویداد نیز علاوه بر برپایی نمایشگاه، «رویداد ارائه نیازهای فناورانه»، «سخنرانی‌های فناورانه»، «رویداد جذب سرمایه» و «کارگاه‌های مهارت‌افزایی» برگزار خواهد شد.

شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، با ۷۰ درصد تخفیف در این نمایشگاه حضور یابند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این نمایشگاه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت www.hitechexpo.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۸۷۱۲۵۹ داخلی ۱۱۲ تماس بگیرند.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا