نشست علمی پژوهشی «توسعه سمن‌ها در ایران، موانع و راهکارها» برگزار می‌شود

پژوهشکده مطالعات توسعه جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، در پی سلسله نشست‌های مباحث اساسی توسعه و پیشرفت کشور، نشست علمی پژوهشی با موضوع «توسعه سمن‌ها در ایران، موانع و راهکارها» را برگزار می‌کند.

نشست «توسعه سمن‌ها در ایران، موانع و راهکارها»، روز دوشنبه ۳۰ مردادماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۲به‌صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

پژوهشکده مطالعات توسعه سازمان جهاد دانشگاهی تهران به بهانه روز ملی تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی ذیل مجموعه نشست‌های توسعه و پیشرفت کشور، نشست ارائه دستاوردهای طرح پژوهشی آسیب‌شناسی سمن‌ها در ایران را با عنوان «توسعه سمن‌ها در ایران، موانع و راهکارها» با ارائه  «مریم احمدی گیوی»، عضو هیئت علمی و مجری این طرح برگزار می‌کند.

این طرح  پژوهشی در سال ۱۳۹۹ برای وزارت کشور انجام شده است.

جلسه حضوری این نشست علمی پژوهشی در پژوهشکده مطالعات توسعه سازمان جهاد دانشگاهی تهران و مجازی آن از طریق لینک  Meeting.acecr.ac.ir با نام اتاق سازمان جهاد دانشگاهی تهران و نام کاربری نام و نام خانوادگی شرکت‌کننده و رمز عبور jdeteh1402  برگزار می‌شود.

نشست حضوری در پژوهشکده مطالعات توسعه سازمان جهاد دانشگاهی تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، خیابان ادوارد براوان برگزار می‌شود، علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست هم می‌توانند با شماره ۶۶۹۷۷۸۰۰ – ۰۲۱ تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا