همکاری سه‌جانبه برای توسعه آمایش سرزمین با امضای توافقنامه مشترک

با هدف توسعه خدمات مرتبط با داده‌های ژئوفیزیک هوایی و سرمایه‌گذاری، تفاهم‌نامه مشترکی میان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، صندوق بازنشستگی کشوری و یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری با نگرش ویژه بر مناطق هدف و کمتر توسعه‌یافته در بخش زمین‌شناسی به امضا رسید.

به گزارش سیناپرس به نقل از سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، تفاهم­‌نامه همکاری میان این سازمان، صندوق بازنشستگی کشوری و یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری به امضا رسید.

این تفاهم‌نامه به منظور همکاری مشترک برای انجام طرح‌های زمین‌شناسی، اکتشافی، معدنی و مشاوره‌های حوزه آمایش سرزمین مورد نیاز  سرمایه‌گذاری  ویژه برای مناطق هدف و کمتر توسعه‌یافته توسط سازمان زمین‌شناسی بوده است.

انجام پروژه‌ها و مطالعات مورد نیاز سرمایه‌گذار در راستای اهداف تفاهم‌نامه، خدمات مرتبط با داده‌های ژئوفیزیک هوایی با اولویت اکتشاف ذخایر معدنی و ارائه خدمات فنی- مشاوره‌ای در راستای اهداف موضوع تفاهم‌نامه نیز به عنوان تعهدات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور عنوان شده است.

این تفاهم‌نامه به امضای دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، سیدرضا علیخانی مدیرعامل این شرکت سرمایه‌گذاری و نعمت‌الله ترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری رسیده است.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا