چگونه در تابستان برای شروع مدارس آماده شویم؟

مدارس در بیشتر مناطق جهان در اواخر تابستان و اوایل پائیز بازگشایی می شوند و در این میان والدین و دانش آموزان باید در روزهای پیش از شروع مدارس خود را برای این موضوع آماده کنند.

به گزارش سیناپرس، بر اساس یک نظرسنجی جدید انجام شده از هزار والدین دارای کودکان بین ۵ تا ۱۷ سال و هزار مربی مدارس، مشخص شد از هر سه معلم، دو معلم در تابستان کلاس درس خود را از دست می دهند. با این حال، فقط معلمان نیستند که منتظر شروع مدرسه بوده و تحقیقات نشان می دهد که ۵۸ درصد از والدین مشتاقانه منتظر شروع سال تحصیلی جدید هستند و ۶۶  درصد افراد نیز پیش بینی می کنند که سال جدید تحصیلی بهتر از سال گذشته باشد.

در این میان به طور متوسط، والدین ۲۲۵ دلار را برای خرید در مدرسه کنار می گذارند، با این حال نیمی از والدین همچنان نگران تهیه لوازم مدرسه ای هستند که می خواهند برای فرزندشان بخرند.

پنج درصد از والدین پیش‌بینی می‌کنند که تمام خرید های مورد نیاز فرزند خود را در مدرسه فقط به صورت آنلاین انجام ‌دهند و ۹۵ درصد آن ‌ها برنامه‌ ریزی می‌کنند که هم به صورت آنلاین و هم از فروشگاه‌ ها خرید کنند.

این نظرسنجی  نشان داد که ۳۹ درصد از والدین قصد داشتند تا قبل از  پایان مرداد خرید های بازگشت به مدرسه را برای فرزندشان آغاز کنند.

کارشناسان در این رابطه معتقدند در حالی که به نظر می‌ رسد تعطیلات تابستانی تازه شروع شده است، واقعیت این است که بسیاری از والدین و معلمان از قبل منتظر بوده و در حال برنامه‌ ریزی برای سال تحصیلی آینده هستند.  به طور کلی شروع زودتر خرید برای مدرسه به معنای زمان بیشتری برای یافتن محصولات مناسب با قیمت مناسب است.

به گزارش سیناپرس، این نظرسنجی همچنین افکار والدین و معلمان را در مورد نحوه گذراندن سال تحصیلی گذشته بررسی کرده و نشان داد که از هر ۱۰ پاسخ دهنده، هفت نفر معتقدند که تجربه آن ها یا خانواده ‌شان در کل مثبت بوده است.

بسیاری از والدین گفتند که سال تحصیلی گذشته برایشان موفقیت آمیز بود زیرا فرزندشان نمرات خوبی دریافت کرده و مهارت هایی را آموختند که به آن ها در خارج از کلاس کمک می کند.

به هر حال آن چه دارای اهمیت بسیار زیادی است، این مساله است که والدین، دانش آموزان و معلمان همگی باید در طول تابستان خود را برای سال تحصیلی جدید آماده کرده و همه برنامه ریزی ها را برای روزهای پایانی تابستان نگذارند.

مترجم: نداجوادهراتی

منبع: studyfinds

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا