سی امین نمایشگاه بین الملی صنایع کشاورزی و مواد غذایی تهران

مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران این روزها شاهد حضور فعالان صنعت مواد غذایی و کشاورزی از گوشه و کنار جهان است و بر اساس اطلاعات رسمی، ۶۹۸ شرکت داخلی و ۱۲۸ شرکت خارجی در این رویداد حضور دارند.

به گزارش سیناپرس، سی امین نمایشگاه بین الملی صنایع کشاورزی و مواد غذایی در تهران از روز جمعه شروع به کار کرده و تا فردا دوشنبه ۲۹ خرداد به فعالیت خود ادامه خواهد داد. در این نمایشگاه علاوه بر حضور شرکت ها و تولید کنندگان مطرح ایرانی، نمایندگان پانزده کشور جهان از جمله ایتالیا، آلمان، برزیل، روسیه، فرانسه، دانمارک، ترکیه، چین، اتریش، امارات متحده عربی، تایلند، کره جنوبی، لهستان، هلند و هندوستان حضور دارند.

این نمایشگاه که به اختصار اگروفود نامیده می شود یکی از بزرگترین رویدادهای این حوزه در غرب آسیا و خاورمیانه محسوب شده و فرصتی مناسب برای معرفی و نمایش دستاوردهای داخلی تولیدکنندگان ایرانی و آشنا شدن با فناوری های روز جهان در زمینه کشاورزی، صنایع غذایی و تجهیزات مرتبط است.

از جمله اهداف اصلی این نمایشگاه نیز می توان به مواردی چون ارتقای سطح دانش فنی و فناوری تولید کنندگان ایرانی، تبادل اطلاعات و معرفی توانمندی های داخلی به منظور افزایش مبادلات تجاری است.

لازم به ذکر است که از بین کشورهای خارجی شرکت کننده در سی امین نمایشگاه بین الملی صنایع کشاورزی و مواد غذایی تهران۵ کشور برزیل، روسیه،ترکیه، چین و هندوستان به صورت پاویون رسمی یا مشارکت گروهی در این رویداد حضور دارند.

در این نمایشگاه انواع صنایع پروتئینی ازغذاهای آماده و نیمه آماده، صنایع تبدیلی، کنسرو، مربا و ترشی جات، خشکبار، آبمیوه ، زیتون، غلات و صنایع آشامیدنی گرفته تا روغن و صنایع آردی و … حضور دارند.

به گزارش سیناپرس، یکی از بخش های بسیار جالب توجه سی امین نمایشگاه بین الملی صنایع کشاورزی و مواد غذایی تهران، معرفی فناوری های روز دنیا در صنایع کشاورزی، ماشین آلات و تجهیزات کارخانه ای تولید و استحصال مواد غذایی است.

گزارش و تصاویر: نیروانا محمدحسینی

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا