با حضور رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور در شیراز انجام شد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری استانداری فارس‌ و انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور

در جلسه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان که با حضور رئیس انجمن آثار و مفاخر کشور برگزار شد، تفاهم نامه تحقق اهداف توسعه فرهنگی فارس‌ به امضا رسید.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه در پایان جلسه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان که با حضور محمود شالویی رئیس انجمن کشوری مفاخر و فرهنگی در دفتر استاندار فارس برگزار شد، گفت: انجمن آثار و مفاخر فارس مدتی است که کار خود را آغاز کرده و جلسات مختلف و متنوعی را به منظور هدف گذاری و اجرای صحیح برنامه های ویژه مفاخر فرهنگی استان تشکیل داده است.

 استاندار فارس بر ضرورت معرفی مفاخر فرهنگی استان به ویژه برای جوانان و نوجوانان تاکید کرد و افزود: به منظور تحقق اهداف توسعه فرهنگی استان در زمینه معرفی و بزرگداشت عالمان و متفکران فارس و همچنین برقراری و گسترش همکاری و هم افزایی، تفاهم‌نامه‌ای بین انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور با استانداری فارس منعقد شد که در ۱۴ محور با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

دکتر ایمانیه در ادامه اظهار داشت: تسریع در روند اجرای گذر عرفان در شیراز، برگزاری بزرگداشت ملاصدرا، مرمت و توسعه مدرسه خان، معرفی مفاخر آرمیده در دارالسلام شیراز، طراحی و نصب سردیس مفاخر از جمله برنامه هایی است که در دستور کار انجمن فرهنگ و مفاخر استان قرار دارد.

 در این نشست با اهدای احکام اعضای حقیقی و حقوقی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی دفتر این انجمن رسماً در فارس آغاز به کار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا