معرفی فرصت‌های تحقیقاتی و گرنت‌های پژوهشی کشور چین

مرکز همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه صنعتی اصفهان، سمینار علمی معرفی فرصت‌های تحقیقاتی و گرنت‌های پژوهشی کشور چین را روز یکشنبه ۱۶ بهمن ماه برگزار می‌کند.

در این رویداد، دکتر ناصر گل صنمی، دانشیار دانشگاه علم و صنعت شاندونگ چین و مدیر دفتر تعاملات علوم و فناوری ایران در شهرک سازمان همکاری شانگهای، فرصت‌های تحقیقاتی مشترک و شرایط استقرار در پارک‌های علم و فناوری دانشگاه‌های استان شاندونگ چین را در دانشگاه صنعتی اصفهان معرفی می‌کند.

به گفته دکتر پیمان مصدق، مدیر مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه صنعتی اصفهان، این نشست زمینه همکاری مناسبی برای توسعه همکاری‌های علمی بین‌المللی میان کنسرسیوم دانشگاه‌ها و مراکز علمی و فناوری پیشرو اصفهان ( IUN) با دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان شاندونگ کشور چین در آینده نزدیک خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر زمینه‌ای برای انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه‌های استان اصفهان و دانشگاه‌های شاندونگ چین فراهم شده است، خاطر نشان کرد: قرار است در این نشست اساتید، دانشجویان و شرکت‌های دانش بنیان، برای نگارش پیشنهادیه (پروپوزال) همکاری‌های بین المللی با کشور چین، آمادگی لازم را کسب کنند.

این نشست روز یکشنبه، ۱۶ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در محل تالار شهید فتوحی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود. علاقمندان جهت ثبت نام و حضور (رایگان) در این همایش می توانند از طریق لینک زیر اقدام کنند.

به نقل از وزارت علوم، کنسرسیوم فعالیت‌های بین‌المللی مراکز علمی و فناوری پیشرو اصفهان بین دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه هنر اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اسفند ۹۷ با هدف هم ‌افزایی ظرفیت­ و مزیت­ دانشگاه‌ها و مراکز علمی پیشرو اصفهان در جهت ارتقای همکاری­ علمی و بین‌المللی و هدایت دانشگاه‌ها به سطوح بین‌المللی­ با انجام فعالیت‌ها­ و پروژه‌های مشترک ایجاد شده است. دبیرخانه این کنسرسیوم در دانشگاه صنعتی اصفهان مستقر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا