آخرین مهلت ارسال طرح‌های پژوهشی و فناورانه به جشنواره برترین‌های علوم ورزشی

نخستین جشنواره برترین‌های علوم ورزشی، توسط «پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره برترین‌های علوم ورزشی باهدف ارائه و معرفی برجسته‌ترین آثار علمی، پژوهشی و فناورانه محققان داخلی، در قالب کتاب، مقاله، پایان‌نامه، رساله، طرح پژوهشی، اختراع، طرح‌های فناورانه و نوآورانه تیم‌های استارت‌آپی و غیره در حوزه ورزش، برگزار می‌شود.

محورهای علمی این جشنواره شامل ارتقای عملکرد ورزش در ورزش قهرمانی، مطالعات فعالیت بدنی و تندرستی، طب ورزشی، بیومکانیک ورزشی، مدیریت و سیاست‌گذاری در ورزش، بازاریابی و تجاری‌سازی در ورزش، جامعه‌شناسی ورزشی، علوم رفتاری در ورزش و روان‌شناسی ورزشی است.

پژوهشگران، اعضای هیأت علمی و اساتید دانشگاه، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته علوم ورزشی و تمامی علاقه‌مندان می‌توانند آثار علمی، پژوهشی، طرح‌های فناورانه و … خود را درصورتی‌که در تاریخ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ لغایت دی‌ماه ۱۴۰۱، انجام‌شده است، از طریق سایت جشنواره به نشانی https://1festawards.ssrc.ac.ir/ ارسال نمایند.

مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ است و مراسم اختتامیه جشنواره جهت معرفی آثار برتر و تقدیر از برگزیدگان، با حضور جمعی از صاحب‌نظران و اساتید برجسته در تاریخ ۱۰ اسفندماه در تهران، برگزار می‌شود. 

به نقل از وزارت علوم، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره به شماره تلفن ۰۲۱۶۶۹۵۵۷۶۲ و ۰۲۱۶۶۹۵۵۸۹۳ داخلی ۱۰۵، تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا