هفدهمین همایش ملی و یازدهمین جشنواره نظام پیشنهادها برگزار می‌شود

هفدهمین همایش ملی و یازدهمین جشنواره نظام پیشنهادها با هدف بازنگری و توسعه اثربخش در کشور برگزار می‌شود.

پژوهشکده مطالعات توسعه سازمان جهاد دانشگاهی تهران هفدهمین همایش ملی و یازدهمین جشنواره نظام پیشنهادها را با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و خصوصی را پس از ۳ سال تأخیر (به‌علت شیوع کرونا) ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ در محل سازمان حفاظت محیط زیست کشور برگزار می‌کند.

هدف از برگزاری این همایش «بازنگری و توسعه اثربخشی رویکرد نظام پیشنهادها در کشور» است. پایداری نظام پیشنهادها و توسعه سازمان، تأثیر سیاست‌ها، رویه‌ها و قوانین در اثربخشی نظام پیشنهادها، تأثیر شایستگی کارکنان در بهبود اثربخشی نظام پیشنهادها و تأثیر سبک‌های تفکر در ارتقای اثربخشی نظام پیشنهادها از محورهای این همایش است.

از دیگر محورهای این همایش می‌توان به نظام پیشنهادها و تأثیر مدیریت استعداد در توسعه آن، استراتژی توسعه نظام پیشنهادها و کارکرد آن در توسعه سازمان و نظام پیشنهادها و الگوی حل مسأله اشاره کرد.

دبیرخانه دائمی و ملی نظام پیشنهادات با مصوبه هیات وزیران در سال ۹۱ در جهاددانشگاهی تهران راه‌اندازی شد و به‌موجب ماده ۲۰ قانون مدیریت خدمات کشوری، دستگاه‌های اجرایی مکلفند به‌منظور ایجاد انگیزه و افزایش کارآیی و بهره‌مندی از فکر، اندیشه و خلاقیت کارمندان ذی‌ربط سازوکار مناسب برای جلب مشارکت کارمندان و دریافت پیشنهادها و اثرگذاری آن در تصمیم‌گیری‌ها را فراهم کنند.

در یازدهمین جشنواره نظام پیشنهادها نفرات برتر بخش جشنواره معرفی و تقدیر می‌شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی به نشانی scce.ir مراجعه و یا با شماره دبیرخانه دائمی و ملی ۶۶۹۷۷۸۰۰ -۰۲۱ داخلی ۲۰۱ و ۲۰۲ تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا