با رکاب زدن لپ‌تاپ‌تان را شارژ کنید

یک دوچرخه ثابت ورزشی دارای میز که در نمایشگاه فناوری CES ۲۰۲۳ معرفی شده به شما این امکان را می‌دهد که لپ‌تاپ خود را با انجام تمرینات ورزشی شارژ کنید.

شرکت ایسر(Acer) روز سه‌شنبه در نمایشگاه CES ۲۰۲۳ از دوچرخه «eKinekt BD ۳» رونمایی کرد که یک دستگاه ترکیبی برای ورزش و کار است و پایداری و سلامت را بهبود می‌بخشد.

این شرکت گفت که «eKinekt BD ۳» از انرژی جنبشی ناشی از رکاب زدن کاربر برای شارژ خود دوچرخه و همچنین برای شارژ دستگاه‌های برقی دیگر به عنوان یک عملکرد ثانویه استفاده می‌کند. این دوچرخه همانند یک دستگاه ورزشی استاندارد، شامل یک صفحه نمایش LCD و یک برنامه تلفن همراه است که به شما این امکان را می‌دهد تا کارهای خود اعم از ورزش یا کار را پیگیری کنید.

علاوه بر این، این دستگاه دو درگاه USB-A و یک پورت USB-C، و همچنین یک قلاب کیف و یک محفظه برای قرار دادن نوشیدنی دارد.

با رکاب زدن لپ‌تاپ‌تان را شارژ کنید

بخش ورزشی دستگاه به دوچرخه اجازه می‌دهد تا انرژی جنبشی را به بار الکتریکی تبدیل کند. ایسر خاطرنشان کرد که یک ساعت دوچرخه سواری ثابت با سرعت ۶۰ دور در دقیقه می‌تواند ۷۵ وات برق تولید کند.

این انرژی برای شارژ لپ‌تاپ‌ها، تلفن‌های هوشمند یا سایر دستگاه‌هایی که ممکن است در حین کار روی دوچرخه‌تان استفاده کنید، کافی است. یک نشانگر LED شارژ در پشت دوچرخه وجود دارد که نشان می‌دهد انرژی جنبشی در حال تبدیل شدن به برق است.

از نظر بخش کاری دستگاه، این دورچرخه شامل یک میز عریض است که می‌توانید از آن به عنوان یک فضای کار استفاده کنید. «eKinekt BD ۳» دارای یک حالت کار است که میز را تنظیم می‌کند تا نزدیک‌تر شود و به کاربر اجازه می‌دهد در حالت عمودی برای تایپ دقیق‌تر قرار بگیرد در حالی که همچنان می‌تواند پدال بزند.

با رکاب زدن لپ‌تاپ‌تان را شارژ کنید

حالت ورزشی نیز وجود دارد که میز دورتر می‌شود و به کاربر این امکان را می‌دهد که فضای بیشتری برای پا زدن داشته باشد و ظاهری مشابه دوچرخه‌های ثابت ورزشی استاندارد به خود می‌گیرد.

اپلیکیشن همراه که «eKinekt BD ۳» با آن کار می‌کند به شما امکان را می‌دهد تا اطلاعات مربوط به مدت زمان، مسافت و سرعت دوچرخه سواری و همچنین کالری سوزانده شده و میزان برق تولید شده هنگام رکاب زدن را ردیابی کنید. همچنین می‌توانید اطلاعات کاربر همچون اطلاعات شخصی از جمله قد، وزن، جنسیت و سن را وارد کنید، که به ایجاد تاریخچه تمرینات و پیشرفت در طول زمان کمک می‌کند.

میز و پوشش محافظ روی «eKinekt BD ۳» که به پایداری محصول می‌افزاید، از پلاستیک بازیافتی ساخته شده است.

منبع:ایسنا

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا