اجرای فرهنگ توزیع غذای گرم در شیراز

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان فارس گفت: به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ۵۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در محلات محروم شیراز توزیع شد.

به گزارش سینا پرس فارس، محمد مهدی رنجبر در حاشیه توزیع این غذا‌های گرم در جمع خبرنگاران گفت: به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت یاد و خاطر سپهبد شهید قاسم سلیمانی تعداد ۵۰ هزار پرس غذای گرم با مشارکت هیئات‌ مذهبی حدود ۱۴۰۰۰ قطعه مرغ برای طبخ بین هیئات مذهبی توزیع شد.

او گفت: این غذاها توسط گروه‌های جهادی در ۹۰ هیئت در شیراز پخت و در اختیار اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر توزیع شد که اولویت توزیع با مناطق محروم در سطح شهر بوده است‌.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان فارس گفت: برای مراسم ویژه تشییع شهدای قادرآباد و خرامه هم ۱۰۰۰ قطعه مرغ در نظر گفته شد.

رنجبر گفت: در همین راستا تعداد ۲۴۰ تن مرغ بین افراد نیازمند در سطح استان در حال توزیع است که ۴۰ تن برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و ۱۰ تن برای خانواده های تحت پوشش بهزیستی جهت توزیع به این ۲ دستگاه تحویل داده شده است.

او گفت: شناسایی خانواده‌های نیازمند و آبرومند به صورت کاملا تخصصی و دقیق توسط گروه‌های جهادی صورت گرفته و تلاش شده است تا خدمات به نیازمندان ارائه شود.

گزارش: محمدرضا قشقایی زاده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا