کد خبر : 4179 چهارشنبه 27 اسفند 1393 - 03:14:55
۴۵۰-کیلومتر-با-یک‌بار-شارژ

۴۵۰ کیلومتر با یک‌بار شارژ

در سال های اخیر، کمپانی های خودروسازی به ساخت و عرضه خودروهایی روی آورده اند که نه تنها دوستدار محیط زیست باشند بلکه بتوانند در مصرف سوخت نیز صرفه جویی کنند.

به گزارش مهر، آئودی یکی از کارخانه های خودروسازی آلمانی است که محصولات متفاوتی را عرضه می کند. Audi R۸ e، خودروی متفاوتی بود که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرد. اکنون نسخه دوم این خودرو اسپرت برقی با نامAudi R۸ e-tron عرضه خواهد شد تا بتواند همچون نسخه اول نگاه های بسیاری را با خود همراه کند.

 R8 e

این کمپانی نام  e-tron را برای سری خودروهای الکتریکی خود برگزیده تا این خودروها نسبت به بقیه خودروهای کمپانی آئودی شناسایی شوند. از ویژگی های این خودرو می توان مواردی مانند یک موتور V-۱۰ و باطری T شکل را برشمرد. شتاب صفر تا صد این خودرو در حدود ۳.۹ ثانیه بوده و تنها با یک بار شارژ می تواند مسافتی در حدود ۴۵۰ کیلومتر را طی کند.

 R8 e

این خودرو می تواند رقیب جدی برای Tesla محسوب شود. Audi R۸ e با قیمتی در حدود ۱۱۹.۵۰۰ یورو تا اواسط سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. از دیگر مشخصات این خودروی برقی می توان به مواردی مانند شارژ در مدت کمتر از ۲ ساعت را نام برد.

 R8 e

آئودی معتقد است که این خودرو از ویژگی های متفاوتی برخودار خواهد بود که می تواند تحول عظیمی در عرصه خودروهای برقی به وجود آورد.

کلید واژه ها: محصول برقی آئودی شارژ
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]