کد خبر : 3603 دوشنبه 18 اسفند 1393 - 10:59:47
دانشگاه-های-برتر-مد-و-لباس-معرفی-شدند

درچهارمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر:

دانشگاه های برتر مد و لباس معرفی شدند

سیناپرس: داور بخش علمی چهارمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر از انتخاب دانشگاه علم و فرهنگ در میان سه دانشگاه برتردر بخش طراحی و مد لباس امسال خبر داد.

دکترپروانه قاسمیان، داور بخش علمی چهارمین جشنواره بین المللی جشنواره مد ولباس فجر گفت: دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ در رشته طراحی و مد لباس  امسال حضور فعال و پررنگ تری در این جشنواره داشتند و باعث کسب افتخار شدند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علم و فرهنگ افزود: در آیین تقدیر بخش علمی و دانشگاهی چهارمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر ،دانشگاه علم و فرهنگ توانست در بین سه دانشگاه برتردر بخش طراحی و مد لباس قرار گیرد.

پروانه قاسمیان مدیر گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه علم و فرهنگ عنوان کرد:دانشگاه علم و فرهنگ اولین دانشگاهی است که سه گروه کارشناسی ارشد دررشته طراحی پارچه و لباس را تا به امروز داشته است ودیگر دانشگاه ها دوسال از این دانشگاه عقب تر هستند.

وی همچنین افزود: امروز دوشنبه  ساعت 15مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر برگزار می شود که دراین مراسم طرح های برتر در پایان نامه های کارشناسی ارشد و همچنین کارهای عملی برتر نمایشگاه نیز معرفی می شوند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]