ششمین دوره مسابقات ملی دومینو آغاز شد

کد خبر : 3503 یکشنبه 17 اسفند 1393 - 10:25:57

ششمین دوره مسابقات ملی دومینو در دو بخش دانشجویی و دانش آموزی و با حضور ۵۶ تیم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز به کار کرد و تا ۱۹ اسفندماه ادامه دارد.

 آرش فیضی - دبیر ششمین دوره مسابقات ملی دومینو با اعلام این خبر افزود: این مسابقه در 2 بخش دانشجویی و دانش آموزی برگزار می شود که در بخش دانشجویی ۴۹ تیم و در بخش دانش آموزی ۷ تیم حضور دارند.وی خاطرنشان کرد: حدود ۸۰ تیم در ششمین دوره مسابقات ملی دومینو ثبت نام کردند که بعد از انجام داوری ها و به دلیل محدودیت فضا تنها ۵۶ تیم به این مسابقات دعوت شدند.

دبیر ششمین دوره مسابقات ملی دومینو اظهار داشت: در این مسابقات تیم ها باید طرح های خود را در فضایی به اندازه ۲۰ مترمربع چیدمان کنند که بعد از آن داوری طرح ها صورت می گیرد.

فیضی عنوان کرد: بخش دانشجویی مسابقات دومینو دانشگاه صنعتی امیرکبیر در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ اسفندماه برگزار می شود و مسابقات بخش دانش آموزی نیز بعد از ظهر روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه موضوع رکود زنی در مسابقات ملی دومینو مطابق با استانداردهای داخلی انجام می شود، گفت: بناداریم در مسابقات امسال برنامه رکورد زنی با قوانین جهانی داشته باشیم و در صورت موفقیت سال آینده نماینده رکوردهای گینتس در این مسابقات دعوت خواهد شد.

دبیر ششمین دوره مسابقات ملی دومینو خاطرنشان کرد: بخشی از این مسابقات جنبه تفریحی دارد اما بخشی از آن نیز براساس ضوابط و استانداردهای داخلی و بین المللی به همت شورای صنفی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

فیضی گفت: در بخش دانشجویی ۳ تیم و در بخش دانش آموزی ۲ تیم به عنوان برگزیده نهایی انتخاب می شوند.

 

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]