تهدیدات تغذیه ای در ارتباط با ناباوری و سقط در کنگره تولید مثل بررسی می شود

کد خبر : 33048 شنبه 22 اسفند 1394 - 17:54:30

تهدیدهای تغذیه ای فراروی ایران در ارتباط با ناباروری و سقط و تغذیه حلقه فراموش شده در درمان ناباروری مردان از جمله موضوعات پنل تغذیه در تولید مثل است که در قالب دومین کنگره بین المللی تولید مثل ارائه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دومین کنگره بین المللی تولید مثل، ضرورت و چگونگی مشاوره تغذیه پس از درمان ناباروری و تغذیه ناباروری از سلول تا جامعه از دیگر موضوعات این پنل تخصصی است.
دکتر لادن گیاهی، مسئول پنل تغذیه دومین کنگره بین المللی تولیدمثل با اشاره به بازخوردهای موضوعات ارائه شده در کنگره سال گذشته و موفقیت های حاصل شده در زمینه تعامل با متخصصین ناباروری، گفت: این پنل با هدف بیان ضرورت ها، نیازها و راهکارهای مورد نیاز برای توجه و ارتقای مسائل تغذیه ای مرتبط با ناباروی و سلامت باروری برگزار خواهد شد. 
وی افزود: در این پنل ابتدا آمار و بیان وضعیت در خصوص مهمترین مشکلات تغذیه ای رو به افزایش در زنان و مردان، سنین باروری ایرانی ارائه و تأثیر هر یک از این عوامل بر جنبه های مختلف ناباروری زنان و مردان و سلامت باروری مطرح می شود و در ادامه تفاوت های قومیتی، عوامل روان شناختی مرتبط با تغذیه در افراد نابارور مورد بررسی قرار می گیرد. 
مسئول پنل تغذیه دومین کنگره بین المللی تولید مثل گفت: اهمیت الگوی غذایی که از زمان جنینی یک دختر و نوجوانی وی، می تواند در مسائل مربوط به باروری این فرد در آینده مرتبط باشد در دومین کنگره بین المللی تولید مثل بررسی می شود.
وی اظهار کرد: ضرورت های مشاوره تغذیه در مراقبت های دوران بارداری و نحوه همکاری با کلینیک های سلامت مادر و جنین همچنین در این پنل مورد بحث گذاشته خواهد شد.
دومین کنگره بین المللی تولید مثل و اولین کنگره بین المللی علوم سلامت باروری و فرزندآوری 29 الی 31 اردیبهشت ماه سال آینده به صورت همزمان در مرکز همایش های رازی تهران برگزار می شود.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی http://www.icrhc-iserb2016.ir/fa/iserb-award-info.aspx مراجعه و یا با شماره تلفن های 22404144 داخلی 338 یا 357، 22431945 و 22432020 داخلی 408 تماس حاصل نمایند.

نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]