کد خبر : 32349 شنبه 15 اسفند 1394 - 11:30:37
آخرین-مهلت-ارسال-مقاله-به-نهمین-همایش-تازه‌های-علوم-بهداشتی

آخرین مهلت ارسال مقاله به نهمین همایش تازه‌های علوم بهداشتی

سیناپرس: نهمین همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی در حوزه‌های بهداشت عمومی، بهداشت محیط و شناسایی و بهداشت حرفه‌ای نیمه دوم اردیبهشت ماه 1395 در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار می‌شود.

از محورهای مورد بحث در این همایش می‌توان به دستاوردها و چالش‌های طرح تحول نظام سلامت، تکنولوژی نوین آموزشی در بهداشت، اپیدمیولوژی بیماری‌های غیرواگیر/واگیر، اپیدمیولوژی محیطی و شغلی، بهداشت باروری و جمعیت، مدیریت و سلامت و سواد سلامت در حوزه بهداشت عمومی اشاره کرد.

همچنین آب و فاضلاب (آلودگی، تصفیه، انتقال و توزیع)، بهداشت محیط اماکن (مسکن، بیمارستان، استخر، شنا و ...)، مدیریت پسماند و مواد زاید خطرناک و ارزیابی پیامد زیست محیط و آلودگی هوا (پایش و کنترل) در حوزه بهداشت محیط و شناسایی و ارزیابی و کنترل عوامل زیان‌آور فیزیکی، شیمیایی، ارگونومیکی، روانی و بیولوژیکی، مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، ایمنی صنعتی و طب کار در حوزه بهداشت حرفه‌ای از مهمترین محورهایی است که در این همایش مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، آخرین مهلت ارسال مقالات تا 29 اسفند ماه است و مقالات برگزیده در این همایش در مجلات برتر علمی چاپ می‌شوند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند به منظور ارسال آثار خود به وب‌سایت www.9snc.sbmu.ac.ir مراجعه کنند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]