کد خبر : 24961 جمعه 27 آذر 1394 - 23:59:59
خودرو-برقی-جگوار-برای-مسابقات-اتوموبیل-رانی

عصری جدید در مسابقات اتوموبیل رانی:

خودرو برقی جگوار برای مسابقات اتوموبیل رانی

سیناپرس: به تازگی شرکت خودروسازی جگوار نخستین مدل طراحی شده برای مسابقات فرمول ای (E) را طراحی کرده است که دارای منبع انرژی الکتریکی بوده و از سال 2016 در این مسابقات شرکت خواهد کرد؛ فایل ویدیویی ارائه شده شامل معارفه این خودرو است.

مسابقات اتوموبیل رانی در سراسر جهان دارای محبوبیت بسیار زیادی هستند و در نوع خود یکی از پر مخاطب ترین ورزش های جهان محسوب می شوند. حال از سال 2012 میلادی و با اوج گیری روند طراحی خودروهای الکتریکی، دوره خاصی از مسابقات اتوموبیل رانی با نام مسابقات فرمول ای آغاز شده است که خودروهای شرکت کننده در آن همگی از منبع انرژی الکتریکی بهره می گیرند

خودرو یاد شده از این جهت بسیار مهم محسوب می شود که پیش از این جگوار با همکاری شرکت ردبول در این مسابقات حضور داشته است و این خودرو نخستین حضور مستقل این شرکت در این رقابت ها را رقم خواهد زد..

به تازگی شرکت خودرو سازی جگوار مدل جدید طراحی شده برای این مسابقات را با یک فایل ویدیویی زیبا و جذاب معرفی کرده است. در ادامه می توانید این فایل ویدیویی را مشاهده کرده و با مشخصات ظاهری این خودرو که قرار است از سال آینده میلادی در مسابقات فرمول ای شرکت کند، آشنا شوید.

شایان ذکر است که شرکت خودروسازی جگوار پس از ورشکستگی تقریبی در ساختار خودروسازی انگلستان، توسط شرکت خودروسازی هندی تاتا موتورز خریداری شده و از آن پس با تحولی چشمگیر در ساختار کاری خود روبرو شده است.

همچنین لازم به ذکر است که خودرو یاد شده از این جهت بسیار مهم محسوب می شود که پیش از این جگوار با همکاری شرکت ردبول در این مسابقات حضور داشته است و این خودرو نخستین حضور مستقل این شرکت در این رقابت ها را رقم خواهد زد.

منبع

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]