فراخوان ارسال مقاله در سمپوزیوم ملی یکصد سال گردشگری ایران منتشر شد

به گزارش سیناپرس، فراخوان ارسال مقاله در سمپوزیوم ملی یکصد سال گردشگری ایران منتشر شد. با توجه به اینکه این سمپوزیوم در قالب کارگروه های تخصصی با سخنرانی کارشناسان درباره سیر تاریخی سفر، گردشگری، مهمان‌نوازی و حمل و نقل در قرن ۱۴ دنبال شد، محور های آن در قالب بررسی سیر تاریخی تحولات و توسعه ملی یکصد سال گذشته در رابطه با سفر و حمل و نقل، اقامت و مهمان نوازی، پذیرایی غذا و نوشیدنی، جابجایی مقاصد گردشگری، خدمات مسافرتی و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.

کلیه علاقمندان از جمله دانشجویان، استادان، پژوهشگران و فعالان عرصه گردشگری می‌توانند آخرین یافته‌های علمی، پژوهشی کاربردی و مروری خود را در قالب مقاله و منطبق با محور ها و دستورالعمل های ارائه مقاله و بر اساس شرایط ارسال آن به دبیرخانه این سمپوزیوم ارسال کنند.

گفتنی است، در این سمپوزیوم مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی مورد پذیرش قرار می گیرد و چکیده و متن مقاله یکجا دریافت می‌شود؛ همچنین تنها مقالات با کیفیت علمی بالا پس از داوری جهت ارائه انتخاب می شود. حداکثر تعداد صفحات مقاله کامل در کل هجده صفحه است؛ همچنین فرد فرستنده مقاله به عنوان مسوول مکاتبات مقاله است و ارسال مقاله از طریق ایمیل و ثبت در سایت امکان پذیر است.

علاقه مندان جهت شرکت در این فراخوان فرصت دارند از بیستم تیرماه لغایت بیستم شهریور ماه سال جاری آثار خود را ارسال کنند؛ همچنین آثار ارسالی به دبیرخانه در تاریخ سی ام شهریور ماه داوری می‌شود. تاریخ برگزاری این سمپوزیوم بیست و هفتم و بیست و هشتم مهرماه است.

نخستین سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران با تشکیل ۱۳ کارگروه تخصصی به همت شورای هماهنگی سازمان های غیردولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پارک علوم و فناوری های فرهنگی، کمیته ملی ایکوم ، جامعه گردشگری الکترونیکی ایران و باحمایت و همکاری دانشگاه تهران، دانشگاه اصفهان، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، وزارت راه و شهرسازی، بنیاد گردشگری پروفسور جعفری ، کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران، ستاد گردشگری شهرداری تهران و تشکلهای تخصصی و صنفی گردشگری از روز 27 مهر ماه به مدت سه روز برگزار می شود.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا