نخستین تریلر اسپین‌آف جدید باب‌اسفنجی را تماشا کنید

کد خبر : 118061 سه شنبه 11 خرداد 1400 - 16:29:59

شبکه‌ی نیکلودئون اولین تریلر سریال «شوی پاتریک استار» یا «نمایش پاتریک ستاره» (The Patrick Star Show) را منتشر کرده است. این مجموعه دومین اسپین‌آف «باب‌اسفنجی شلوارمکعبی» به شمار می‌رود و در تابستان پیش رو روی آنتن خواهد رفت.

شخصیت و سریال باب‌اسفنجی در سراسر دنیا هوادارن بسیار زیادی دارد و با گذشت بیست‌ودو سال از آغاز پخش‌اش هنوز از محبوبیت آن کم نشده است. نخستین فصل از باب‌اسفنجی شلوارمکعبی در سال ۱۹۹۹ منتشر شد و شبکه‌ی نیکلودین تا به امروز ۱۳ فصل از ماجراجویی‌های باب‌اسفنجی و پاتریک را پخش کرده است. این شبکه‌ی آمریکایی از چند سال قبل نشان داده قصد دارد با ساخت فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های فرعی دنیای باب‌اسفنجی و دوستانش را گسترش دهد و حالا با سریال شوی پاتریک استار به سراغ شخصیت پاتریک رفته است.

فصل اول شوی پاتریک استار ۱۳ قسمت خواهد داشت و همانطور که در تیزر تریلر بالا قابل مشاهده است، پخش آن از ماه جولای (۱۰ تیر تا ۹ مرداد) آغاز خواهد شد. شوی پاتریک استار به زندگی شخصیت پاتریک و چگونگی ارتباط او با خانواده‌اش می‌پردازد. پاتریک در هر قسمت کارهایی احمقانه و خنده‌دار و بعضاً شیطانی انجام می‌دهد و خانواده‌اش تلاش خواهند کرد تا به اوضاع سروسامان دهند. با توجه به این تریلر کوتاه، نمایش پاتریک ستاره برنامه‌ای گفت‌وگو محور در قالب یک تاک‌شو با مجری‌گری پاتریک است؛ سبک برگزاری این برنامه شبیه به برنامه‌های گفت‌وگو محور آمریکایی محبوبی مانند «نمایش لری سندرز» و «کمدی بنگ! بنگ!» است.

تیم صداپیشگی همیشگی این مجموعه برای ایفای نقش در نمایش پاتریک ستاره بازمی‌گردند و بیل فیجرباک وظیفه‌ی گویندگی شخصیت پاتریک را بر عهده خواهد داشت. از دیگر صداپیشگان سریال جدید نیکلودئون می‌توان به تام ویلسون در نقش پدر پاتریک/سسیل، کری سامر در نقش مادر پاتریک/سامر، جیل تالی در نقش خواهر کوچک پاتریک/اسکوئیدینا و دینا اسنایدر در نقش پدربزرگ پاتریک اشاره کرد.

منبع:دیجی کالامگ

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]