حمایت از دانشجویان برگزیده جشنواره های فرهنگی

وی تاکیدکرد :در سال ۱۴۰۰ علاوه بر افزایش گستره کمی فعالیت های فرهنگی، اقداماتی انجام خواهیم داد که در یک نهضت جهادی بتوانیم دانشجویانی با مهارت های متعدد و کارآفرینی به جامعه تحویل دهیم.

دکتر محمدهادی امین ناجی ضمن بیان این مطلب  با بیان اینکه در سال جاری دانشگاه پیام نور ۱۵ جشنواره فرهنگی مجازی برگزار کرد، گفت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم حفظ سلامت دانشجویان و کارکنان دانشگاه، کلیه فعالیت های فرهنگی در کنار فعالیت های آموزشی که به صورت الکترونیکی برگزار می شود، به صورت مجازی و در گستره ملی برگزار شد.

وی همچنین تاکید کرد: کلیه فرایند ارسال آثار، داوری، مراسم افتتاحیه ، اختتامیه، معرفی برگزیدگان و ارسال هدایا در تمامی جشنواره ها به صورت مجازی برگزار شد.

ناجی با اشاره به دانشجویان برگزیده این جشنواره ها اظهار کرد: دانشگاه پیام نور در سال جهش تولید به دنبال صندوق های حمایتی است به ویژه در حوزه کارآفرینی، دانشجویانی که در جشنواره کارآفرینی دانشگاه پیام نور به عنوان برگزیده انتخاب شدند، حتما از سوی دانشگاه حمایت و پشتیبانی خواهند شد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور از برگزاری نخستین جلسه با معاونت پژوهشی و کارآفرینی دانشگاه خبر داد و گفت: مراحل اطلاع رسانی به دانشجویان در خصوص حمایت های ویژه دانشگاه صورت گرفته و در آینده ای نزدیک امکانات لازم در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی با اشاره به چشم انداز دانشگاه پیام نور در حوزه فرهنگی در سال  ۱۴۰۰ گفت: در سال ۱۴۰۰ علاوه بر افزایش گستره کمی فعالیتها، تعمیق در اقدامات فرهنگی را خواهیم داشت و اقداماتی صورت می گیرد که در یک نهضت جهادی بتوانیم دانشجویانی با مهارت های متعدد و کارآفرینی به جامعه تحویل دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا