معرفی بهترین تکنولوژی های سال ۲۰۲۰

با قهوه ساز هوشمند هاریو آشنا شوید

کد خبر : 110106 یکشنبه 09 آذر 1399 - 11:00:53

سال ۲۰۲۰ با همه سختی ها و ناملایمات خود رو به پایان بوده و اندکی بیش از یک ماه دیگر وارد سال ۲۰۲۱ خواهیم شد. در این گزارش سلسله وار به بررسی برترین فناوری های سال جاری میلادی خواهیم پرداخت.

نوشیدن قهوه یکی از مرسوم ترین عادت های مردم سراسر جهان محسوب شده و بسیاری از افراد با کمک این نوشیدنی دوست داشتنی، خستگی روزانه خود را به در می کنند. در این میان اما  درست کردن قهوه و ترکیب مواد لازم و میزان استفاده از آب در دستیابی به طعم و رنگ مطلوب، بسیار مهم است. این موضوع با توجه به وسواس خاصی که بسیاری از مردم برای تهیه قهوه  دارند باعث شده تا شرکت هاریو یک فناوری هوشمند جدید در سال ۲۰۲۰ عرضه کند که قادر به انجام صفر تا صد تهیه یک فنجان قهوه داغ بر اساس ذائقه صاحب این دستگاه است.

این فناوری که با نام Hario V60 coffee drip scale به بازار عرضه شده می تواند مقدار قهوه آسیاب شده و مدت زمان دم کشیدن ، اندازه شیر و شکر و آب را بر اساس سلیقه و برنامه ریزی ورودی تنظیم کند.

قیمت خرید این محصول ۶۵ دلار بوده و میزان دقت آن یک دهم گرم برای قهوه و شکر و کنترل کامل و دقیق مایعاتی مانند شیر و آب است.  در خاتمه باید به این نکته نیز اشاره کرد که این دستگاه بسیار کم مصرف بوده و با دو باتری قلمی قابل شارژ کار می کند.

برخی از دیگر ویژگی های این فناوری عبارتند از:

  • ابعاد: 19cm x 12xm x 3cm
  • دقت 0.1 گرم
  • تایمر یکپارچه

 

مترجم: مریم عالمی

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]