برای نخستین بار ؛

آیین پلاک کوبی مفاخر اقتصاد ایران برگزار شد

کد خبر : 110021 پنج شنبه 06 آذر 1399 - 15:05:26

آیین پلاک کوبی مفاخر اقتصاد ایران برای نخستین بار و در هفته کار آفرینی در محل اقامت علی اصغر کیهانی پدر صنعت نوین بتن ایران برگزار شد.

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران در این مراسم که با حضور حجت الله ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو _ ایران، سید علی مفاخریان مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر شهرداری تهران، غلامرضا کاظمی دینان مشاور عالی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو و رئیس کمیته مفاخر کارآفرینی و کسب و کار، مدیران شهری منطقه یک و خانواده‌ی این چهره ماندگار برگزار شد، اظهار داشت: ارج نهادن بر عملکرد کارآفرینان و نوآوران صنعت که در اوضاع و شرایط سخت و آسان کشور همواره در مسیر اشتغال‌زایی و رشد اقتصادی و توسعه رفاه انسانی حضور فعال داشته‌اند مایه‌ی مباهات مسئولین و از وظایف پر افتخار است.

وی افزود: علی اصغر کیهانی از نوادر و چهره‌های ماندگار صنعت بتن ایران با تلاش‌های پیگیرانه خود موجبات پیشرفت این صنعت را در کشور مهیا نموده و با تلفیق علم و صنعت توانسته در زمینه سیما و منظر شهری و استفاده از بتن جهت ایجاد هماهنگی بصری، تولید قطعات پیش ساخته، مکانیزه کردن و ورود تکنولوژی به عرصه بتن و تولید محصولات با دوام برای شهر و شهروندان خدمات خوبی را به ارمغان آورد.

موسوی خاطر نشان کرد: بخش عمده‌ای از مقاومت و زیبایی شهر را مرهون زحمات علی اصغر کیهانی هستیم و هم اکنون آمادگی خود را در راستای هرگونه همکاری در جهت توسعه این صنعت در جهت حفظ منافع ملی و تقویت تاب آوری شهر اعلام می‌کنیم و بر خود می‌بالیم که در منطقه‌ای توفیق خدمت‌گزاری داریم که شهروندانی چون ایشان را در خود جای داده است.

گفتنی است علی اصغر کیهانی سنگ بنای بزرگترین کارخانه‌های بتن و قطعات بتنی (ایران فریمکو و پارس لانه و اسکلت بتنی ایران) را استوار نموده که رکورد بزرگ‌ترین بتن ریزی کشور در یک روز را به نام خود ثبت کرده است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]