فراخوان سومین جشنواره ملی مریم میرزاخانی ابلاغ شد

کد خبر : 108453 سه شنبه 29 مهر 1399 - 11:21:36

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فراخوان سومین جشنواره ملی زن و علم (مریم میرزاخانی) را به دانشگاه‌ها ابلاغ کرد.

غلامرضا غفاری در نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری، فراخوان سومین جشنواره ملی زن و علم(جایزه مریم میرزاخانی) را اعلام کرد.
وی در این نامه معرفی و تجلیل از نقش برجسته زنان نخبه و فعال دانشگاهی را ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد که برگزاری این جشنواره بتواند نقش مؤثری در ارتقای انگیزه‌های این قشر از جامعه ایفا کند.

بر اساس این فراخوان رقابت در این دوره از جشنواره در ۲ بخش علمی و اجتماعی و در سه رده سنی زیر ۴۰ سال، ۴۰ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال برگزار می شود

همچنین در بخش علمی شرکت کنندگان در ۶ گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم کشاورزی، دامپزشکی و محیط زیست، علوم پزشکی، هنر و معماری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در بخش اجتماعی جشنواره سوم نیز زنان دانش آموخته دانشگاهی که اکنون در محیط های غیر از دانشگاه مشغول خدمت رسانی هستند، امکان رقابت دارند.

در این فراخوان مهلت شرکت در جشنواره ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹ و زمان اختتامیه آن ۲۹ آذر ماه سال ۱۳۹۹ به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی wsfestival.ir مراجعه کنند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]