کد خبر : 10514 شنبه 06 تیر 1394 - 12:49:56
سامانه-صدف-راه-اندازی-شد

سامانه صدف راه اندازی شد

سیناپرس: سامانه صنعت، دانشگاه و فناوری (صدف) با منظور تقویت همکاری دانشگاهیان و شرکت های فناور، معرفی فرصت های شغلی، انجام کارآموزی و پایان نامه دانشجویان در پارک فناوری پردیس راه اندازی شد.

 این سامانه به متخصصان و دانش آموختگان دانشگاه های کشور و از طرفی جذب هدفمند منابع انسانی مورد نیاز توسط شرکت های فناور عضو و همچنین ایجاد و تقویت همکاری میان شرکت های عضو با دانشگاه ها در جهت رفع نیازهای فرآیند های تولید محصول کمک می کند.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی talent.techpark.ir و ثبت نام در آن، از آخرین موقعیت های شغلی موجود در شرکت های فناور مطلع و یا تقاضای خود را برای انجام کارآموزی و پایان نامه در این سامانه ثبت کنند.شرکت های فناورعضو این پارک نیزمی توانند پس از ثبت نام درسامانه مذکور، عناوین شغلی مورد نظر خود را برای جذب نیرو، کارآموزی و یا اولویت های پژوهشی درسامانه ثبت و از بانک اطلاعات متقاضیان همکاری، بهره مند شوند.
بنابراین گزارش، این سامانه مرجع ارزیابی پارک برای شناسایی شرکت های برتر در زمینه همکاری صنعت ودانشگاه محسوب می شود و بر اساس مستندات سامانه مذکور، حمایت های خاصی توسط پارک به شرکت های برتر ارائه می شود.

کلید واژه ها: سامانه صدفپ اخبار
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]