کد خبر : 104569 سه شنبه 31 تیر 1399 - 21:42:17
تمدید-مهلت-جشنواره-ملی-خلاقیت-برای-دانش-آموزان

تمدید مهلت جشنواره ملی خلاقیت برای دانش آموزان

سیناپرس: مهلت شرکت در جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی که با مشارکت کانون جوانه های بانک ملی ایران و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار می شود، تا پایان مردادماه برای دانش آموزان تمدید شد.

کانون جوانه های بانک در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی از نخستین جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی حمایت می کند تا دانش آموزان خلاق بتوانند ایده های خود را جامه عمل بپوشانند.
این جشنواره با هدف شناسایی، پرورش و شکوفایی استعدادها و خلاقیت دانش آموزان و ارزش بخشیدن به دستاوردهای آنها، استفاده از ایده های ناب و ایجاد انگیزه و بستر مناسب برای ارایه ایده خلاقانه دانش آموزان در محورهای مختلف علمی و آموزشی مانند علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم رایانه، علوم انسانی، آفرینش های هنری، سواد مالی، مسئولیت اجتماعی و... برگزار می شود.
شایان ذکر است، شیوه نامه این جشنواره با اخذ مجوزهای لازم به سرپرستی های مدارس ایرانی خارج از کشور نیز ارسال شده تا دانش آموزان سراسر دنیا بتوانند در این جشنواره شرکت کنند.
برای شرکت در این جشنواره می توانید به آدرس اینترنتی stideas-src.medu.ir و برای اطلاع از دوره ها و آموزش ها به آدرس stideas.ir مراجعه کنید.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]