کد خبر : 104015 دوشنبه 16 تیر 1399 - 14:07:05
۲۱-تیر،آخرین-مهلت-رفع-نقص-مدرک-طرح-ترافیک-خبرنگاری

۲۱ تیر،آخرین مهلت رفع نقص مدرک طرح ترافیک خبرنگاری

سیناپرس: مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک، ۲۱ تیر ماه را آخرین مهلت برای رفع نقص مدرک یا مدارک متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری اعلام کرد.

علی عالی در توضیح اطلاعیه منتشر شده در خصوص وضعیت طرح ترافیک خبرنگاران برای سال ٩٩ گفت: از ۱۵ الی ۲۱ تیر ماه آن دسته از خبرنگاران که وضعیت "در حال بررسی" در روبروی اسم شان نمایش شده است، مهلت دارند با مراجعه به حساب کاربری خود در سامانه ی « تهران من » ( بخش ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران )نسبت به ویرایش و بارگذاری مدارک لازم کنند.

 وی با تاکید بر اینکه نمایش وضعیت "در حال بررسی" در روبروی اسم خبرنگاران صرفا به معنی نقص مدرک یا مدارک می باشد، تصریح کرد: نمایش این وضعیت به معنای تایید و یا عدم تایید نام خبرنگاران در سهمیه سال ۹۹ نیست .

مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک با بیان اینکه سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران تا اعلام رسمی سهمیه های جدید در سال ۹۹ دارای اعتبار است گفت: پایان زمان اعلام شده (۲۱ تیر ماه) صرفا پایان امکان ویرایش و تکمیل مدارک در سامانه است و به منظور لحاظ شدن سهمیه های جدید خبرنگاران نمی‌باشد.

عالی تاکید کرد: تخصیص سهمیه خبرنگاران از سوی کمیته ای هفت نفره متشکل از معاونت حمل و نقل و ترافیک ، دو نفر نماینده از کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد ، انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران ،انجمن صنفی رسانه های غیر دولتی و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در حال انجام است و نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد .

براساس گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران ، وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از اعلام تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، تخصیص کارت بلیط مترو هم صورت خواهد گرفت که جزئیات آن نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]