کد خبر : 103864 جمعه 13 تیر 1399 - 09:57:20
چگونه-سبد-دارایی-های-سهام-عدالتمان-را-مشاهده-کنیم؟

شماره همراهتان به نام خودتان باشد

چگونه سبد دارایی های سهام عدالتمان را مشاهده کنیم؟

امکان ویرایش اطلاعات برای مشمولان سهام عدالت دیگر در درگاه اینترنتی WWW.SAMANESE.IR وجود ندارد.
این درحالی است که این افراد برای ورود به درگاه اینترنتی WWW.SAHAMEDALAT.IR و دیدن سبد خود، باید شماره همراهشان به نام خودشان باشد. در این راستا شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه توضیحاتی ارائه کرد:
معاون این شرکت، با تاکید بر اینکه برای دیدن سبد سهام‌ شماره تلفن همراه فرد باید با کد ملی فرد مطابقت داشته باشد، اظهار کرد: چنانچه مطابقت نداشته باشد، زمانی که می‌خواهند وارد درگاه اینترنتی WWW.SAHAMEDALAT.IR بشوند، این سامانه از آن‌ها می‌خواهد شماره جدید که با کد ملی مطابقت دارد را اعلام کنند.
علیرضا ماهیار ادامه داد: بعد از آنکه افراد شماره را وارد می‌کنند، سیستم استعلام می‌گیرد و بعد از ۲۴ ساعت، اگر جواب استعلام مثبت باشد، به فرد اطلاع‌رسانی می‌شود که مشکل برطرف شد و بعد از این می‌تواند با شماره جدید وارد سامانه شود. در این راستا و در طول سه هفته اخیر، یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر شماره همراه خود را تغییر داده‌اند. البته متقاضیان می‌توانند با تماس با شماره ۱۵۶۹ مشکلات خود را مطرح کرده و سوالات خود را بپرسند.

بر اساس این گزارش، فقط آن دسته از مشمولان سهام عدالت می‌توانند پرتفوی خود را در درگاه اینترنتی WWW.SAHAMEDALAT.IR مشاهده کنند که پیش از این روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌ باشند.

نظرات شما
  • علی دوشنبه 06 مرداد 1399 - 07:05:30
    سلام از ۱۱ خرداد دربانک های انصاروسپه به صورت حضوری به اتفاق خانواده ثبت فروش سی درصد از سهام خود کردیم اما تا امروز توجه کنید ۶ مردادماه یک ریال به حساب ما واریز نشده چرا؟؟ نه بانک های نام برده ونه کارگزاری هاشون به هیچ عنوان پاسخگونیستند هیچ ؟ هیچ مسئولی پیدا نمیشه تاجوابی بده

[کد امنیتی جدید]