کد خبر : 100591 دوشنبه 18 فروردین 1399 - 23:26:07
-بیش-از-۱۰۰-قدرت-منحصر-به-فرد-در-یک-بازی

بازی Avengers:

بیش از ۱۰۰ قدرت منحصر به فرد در یک بازی

از زمان اعلام تاخیر در عرضه‌ بازی Avengers، اطلاعات کمتری از آن منتشر شده است، اما توسعه‌دهندگان بازی در طول این مدت به طور منظم با جامعه‌ طرفداران تعامل داشته‌اند.

به‌تازگی آقای وینس ناپولی (Vince Napoli)، طراح ارشد بخش مبارزات Avengers، پاسخ‌گوی سوالات بسیاری در انجمن Reddit بوده و در این راستا، جزئیات جالبی را ارائه داده است.

پیش‌تر در مورد سیستم لوت و تجهیزات بازی Avengers و اینکه این موارد چگونه می‌توانند موجب ایجاد تنوع روی سیستم پیشرفت و قدرت‌ها شوند، اطلاعاتی منتشر گردیده بود.

آقای ناپولی در وب‌سایت Reddit توضیح داد که اغلب قدرت‌هایی که تاکنون در بازی نشان داده‌اند، جزو تست‌های اولیه بوده‌اند و پس از انجام کارهای زیاد برروی آن، در حال حاضر بیش از ۱۰۰ قدرت مختلف تنها برای تجهیزات در بازی وجود دارند.

وی در این خصوص گفت:اغلب قدرت‌هایی که پیش‌تر نشان‌ داده‌ایم، در تست‌های اولیه قرار داشتند. کارهای زیادی برروی این سیستم انجام شده و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ قدرت منحصر به فرد در بازی تنها برای تجهیزات وجود دارند. این قدرت‌ها به طور اختصاصی به بخش آیتم‌ها و بخش قدرت‌ها به آیتم‌های خودش مرتبط است.

بازی Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا منتشر خواهد شد.

منبع:گیمفا

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]