معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی خبر داد:

طرح مشاوره تلفنی رايگان برای کاهش اضطراب کرونا

کد خبر : 100202 پنج شنبه 07 فروردین 1399 - 11:45:58

سامانه مشاوره تلفنی رایگان ٤٥٢٩٨ به همت مرکز "سلامت روان رویین "جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی در راستای حفظ سلامت روان افراد جامعه در دوسطح برای کودکان و بزرگسالان راه اندازی شد.

فرج حسینیان، معاون پژوهشی این واحد با اشاره به  استرس و اضطراب ایجاد شده در جامعه از زمان شیوع ویروس كرونا گفت: با گسترش ویروس کرونا در کشور و ایجاد استرس و اضطراب و نیز مشکلات روانشناختی زیاد در افراد جامعه، سامانه مشاوره تلفنی رایگان جهت ارائه خدمات روانشناختی به هموطنان راه اندازی شد.

وی افزود:این فعالیت در راستای مسئولیت اجتماعی جهاد دانشگاهی و حفظ سلامت روان افراد جامعه با بهره مندی از اساتید و افراد توانمند حوزه سلامت روان کشور و در  دوسطح برای کودکان و بزرگسالان و بصورت خدمات دهی رایگان راه اندازی شده  است.

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشكی شهید بهشتی با بیان این كه هموطنان از تمام نقاط كشور می توانند با این سامانه تماس بگیرند ادامه داد:این سامانه بصورت مشاوره و راهنمایی تلفنی میباشد و از روز اول سال ۹۹ با همکاری صد نفر روانشناس و مشاور به طور رسمی برای پاسخ به سوالات روانشناختی در حوزه استرس و اضطراب آغاز به فعالیت کرده است.

گفتی است؛ هموطنان گرامی می توانند از ساعت ١٠الی ٢٠ با تلفن ثابت یا همراه با شماره ۴۵۲۹۸-۰۲۱ تماس گرفته و از خدمات کارشناسان سلامت روان مرکز رویین جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی بهره مند شوند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]