کد خبر : 99309 پنج شنبه 08 اسفند 1398 - 16:24:40
اقامتگاهی-که-مثل-هیچ-جای-دیگر-نیست

گردشگری؛

اقامتگاهی که مثل هیچ جای دیگر نیست

سیناپرس: یک روشی جدید برای دست‌یابی به روح عالی سفر و کاوش در مقصدهای متنوع وجود دارد. ما به طور متوسط 700000 ساعت را بر روی زمین می‌گذرانیم. این زمان خیلی ارزشمندتر از آن است که اجازه دهید فقط بگذرد.

به همین دلیل هتل 700.000 ساعته برای یک تجربه جدید سفر ایجاد شده است، هتلی که مانند هیچ هتل دیگری نیست و هدف آن تنها ایجاد فراموش نشدنی‌ترین خاطرات است.

تیری تیسیر (Thierry Teyssier)، بنیانگذار هتل 700000 ساعته میگوید: "جهان ما برای داشتن سفرهایی بی‌نظیر بسیار غنی است. مکان‌های مختلف زیادی برای کشف وجود دارد، بسیاری از هیجانات را می‌توان تجربه کرد، بنابراین فرهنگ‌های متنوعی نیز برای کشف وجود دارند. ما مسئول ساعت‌ها، برخوردها و سفرهایمان هستیم."

در هتل 700000 ساعته، اولین هتل شگفت‌انگیز در جهان، این تیم راهی سفر اکتشافی می‌شوند و هر شش ماه یکبار پذیرای میهمانان در یک کشور جدید می‌باشند تا یک فرهنگ جدید، یک منظره جدید، یک رویای جدید را به زندگی بیاورند.

هدف این سفر فراتر از رسیدن به یک مقصد جدید است و برای ترغیب مهمانان برای ارتباط مجدد با عناصر اساسی سفر: تحول، بازتاب خواسته‌های شخصی و کشف مجدد شگفتی لحظه‌های منحصر به فرد است.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]