در هفدهمین المپیاد ورزشی شبکه بانکی کشور:

درخشش کاروان ورزشی بانک ملی ایران

کد خبر : 97330 سه شنبه 03 دی 1398 - 14:03:37

رقابت های هفدهمین دوره المپیاد ورزشی شبکه بانکی کشور در دو بخش بانوان و آقایان به خط پایان رسید و کاروان ورزشی بانک ملی ایران موفق شد به مقام دوم این رقابت ها دست پیدا کند.

 هفدهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانوان شبکه بانکی که با مشارکت 286 نفر از بانوان ورزشکار در رشته­های ورزشی طناب­کشی، والیبال، شنا، بدمینتون، تنیس روی میز، دارت و شطرنج برگزار شد، تیم بانوان بانک ملی ایران به مقام سوم دست یافت.تیم بانوان بانک ملی ایران در رشته شنا مقام اول، در رشته شطرنج مقام دوم و در رشته والیبال مقام سوم را از آن خود کرد.

مسابقات مردان نیز در هفت رشته ورزشی فوتسال، والیبال، دو و میدانی، شطرنج، تیراندازی، شنا و تنیس روی میز برگزار شد که تیم های بانک مرکزی، ملی، صادرات، رفاه کارگران، توسعه صادرات، ملت، مسکن و کشاورزی در آن حضور داشتند.

در این دوره از مسابقات که از 25 آذر ماه به مدت پنج روز در بابلسر برگزار شد، کاروان ورزشی مردان بانک ملی ایران در رشته های شنا و شطرنج موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

تیم بانک ملی ایران در رشته فوتسال مردان به مقام نایب قهرمانی دست یافت و در رشته تیراندازی مقام سوم، در رشته تنیس روی میز مقام چهارم و در رشته بدمینتون مقام پنجم را از آن خود کرد

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]