معاون علمی و فناوری رییس جمهور:

توسعه نواحی نوآوری وشتابدهنده ها یک نیاز است

کد خبر : 96256 دوشنبه 27 آبان 1398 - 12:52:05

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان این‌که نیاز است در کشور نواحی نوآوری توسعه یابد، بر عزم جدی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در افزایش تعداد این نواحی تاکید کرد.

سورنا ستاری در آیین افتتاحیه مرکز نوآوری کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران گفت: گسترش نواحی نوآوری در تهران را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم و برای این کار با شهرداری تهران نیز مذاکراتی داشته‌ایم.

ستاری ادامه داد: البته رسیدن به تفاهمات در این زمینه زمان‌بر است؛ اما دید مثبتی نسبت به موفقیت در این عرصه وجود دارد.

معاون علمی‌وفناوری رییس جمهور افزود: امیدواریم شتابدهنده‌های خوبی در این حوزه از محیط‌های دانشگاهی بیرون بیاید و بتوانیم نواحی نوآوری را در کل کشور توسعه دهیم.

"مرکز نوآوری کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران" به عنوان یک پلتفرم انتقال دانش از دانشگاه به صنعت فعالیت خواهد کرد و ایده‌های خلاق دانشجویان دانشگاه تهران به کمک تامین نیازهای فناورانه کشور می آید.

دانشجویان خلاق می توانند با استقرار در "مرکز نوآوری کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران"، ایده‌های نوآورانه خود را 6 ماه تا یک سال پرورش دهند و در نهایت برای تجاری‌سازی محصول خود اقدام کنند.

این مرکز برای استقرار 25 تیم نوآور ظرفیت دارد و با حمایت از تیم‌های مستقر و معرفی به سرمایه‌گذاران، فرآیند تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه را شتاب می‌دهد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]