به همت صندوق نوآوری و شکوفایی :

گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌ آپ‌

کد خبر : 95889 دوشنبه 13 آبان 1398 - 16:35:20

گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌ آپ‌های حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

 این گردهمایی توسط صندوق نوآوری و با همکاری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، واحد قزوین دانشگاه آزاد اسلامی، انجمن رباتیک ایران و مرکز نوآوران و همکاری‌های علمی شهید فهمیده برگزار خواهد شد.
گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی، از ۲۶ تا ۲۸ آبان ماه جاری در حوزه‌ ربات‌های صنعتی، ربات‌های بازرس، ربات‌های امدادگر، ربات‌های پزشکی و ربات‌های آموزشی و سرگرمی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.
در این گردهمایی علاوه بر معرفی خدمات و حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی، نشست‌های B۲B، پانل‌های تخصصی و نمایشگاه نیازمندی‌های فناورانه صنایع و توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان در حوزه رباتیک برپا خواهد شد. همچنین نیازمندی‌های فناورانه صنایع کشور در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی و توانمندی‌های فناورانه شرکت های دانش بنیان در حوزه رباتیک معرفی خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت حضور در این گردهمایی می‌توانند از طریق لینک evnd.co/BPeLx برای حضور در این گردهمایی ثبت‌نام کنند.

 

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]