کد خبر : 95151 یکشنبه 14 مهر 1398 - 16:00:56
ورود-مردان-به-این-هتل-ممنوع-است

ورود مردان به این هتل ممنوع است

سیناپرس: این هتل تازه افتتاح‌شده به نام سام دونا (Som Dona) در مایورکا فقط میهمانان زن 14 سال به بالا را می‌پذیرد.

این اولین هتل در اسپانیا است که درهای خود را فقط برای زنان باز می‌کند. براساس وب‌سایت هتل، طراحی سام دونا بر "ویژگی‌های زنانه" متمرکز است، اما امکانات هتل به‌گونه‌ای است که به نظر می‌رسد هرکسی بدون توجه به جنسیت، از بودن در آنجا لذت می‌برد.

در حقیقت، طراحی مدرن این هتل آن را به مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلاتی متمرکز بر استراحت و البته احیای حس جوان‌سازی تبدیل می‌کند: در این هتل استخر عریض و بزرگ، اسپا، مرکز تناسب‌اندام و یک‌بار شیک و مینیمالیستی با دکوری از بالشت‌های قرمز و صورتی و صندلی‌های راحتی وجود دارد.

به نظر می‌رسد این هتل همه‌ چیز را به‌صورت عالی و همه‌ جانبه تحت نظر دارد: منوی رستوران دارای غذاهای "خوشمزه، سالم و زیست‌پایشی" است که به افرادی که رژیم " flexitarian" دارند اختصاص داده‌شده است - افرادی که رژیم غذایی مبتنی بر غذاهای گیاهی دارند و گاه‌گاهی غذاهای گوشتی نیز مصرف می‌کنند.

درحالی‌که این هتل از خانم‌هایی که به‌ تنهایی سفر می‌کنند استقبال می‌کند، برای جفت‌های مادر و دختری و گروه‌های دوستانه نیز مناسب می‌باشد. در این هتل چندین پکیج خدماتی وجود دارد که امکان ارتباط با دیگر میهمانان و شرکت در تورهای جزیره به همراه راهنما را فراهم می‌کند.و نرخ اجاره اتاق درازای هر شب از 80 تا 176 دلار می‌باشد.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]