شاسی بلند برقی نیسان تولید شد

کد خبر : 94705 یکشنبه 31 شهریور 1398 - 09:51:43

یکی از پرفروش ترین خودروهای برقی جهان در حال حاضر، نیسان لیف است و این شرکت ژاپنی درصدد است تا موفقیت این هاچ بک برقی را مجددا تکرار کند.

بازار شاسی بلندهای ترکیبی در حال حاضر بسیار داغ بوده و نیسان به تازگی خودرویی را در این سگمنت و با پیشرانه برقی معرفی کرده است که توانایی رسیدن از حالت سکون به سرعت صد کیلومتربرساعت را در کمتر از پنج ثانیه داشته و بردی در حدود 480 کیلومتر دارد. در ماه‌های گذشته، نمایندگان فروش نیسان در خصوص معرفی این محصول توجیه شده بودند و حال شاهد معرفی رسمی این محصول جدید هستیم.
آنطور که تاکنون مشخص شده، این شاسی بلند صرفا به بازار ایالات متحده عرضه خواهد شد و در حال حاضر، جزئیات اندکی از این محصول در دسترس است. طبق گفته افرادی که از نزدیک با این شاسی بلند برخورد داشته‌اند، برد دقیق این خودرو برابر 300 مایل یا 483 کیلومتر است و از این نظر با خودروهای برقی مطرح در بازار، نظیر تسلا مدل ایکس با برد 325 مایل یا 523 کیلومتر، فاصله قابل توجهی دارد. با این حال، شاسی بلند نیسان از جگوار i-Pace تواناتر است که بردی برابر 234 مایل یا 377 کیلومتر دارد. این خودرو یک شاسی بلند جمع و جور است که در خارج هم سایز نیسان ایکس تریل است، اما فضای داخلی نیسان مورانو را دارد. انتظار می‌رود که این شاسی بلند برقی در نیمه دوم سال 2021 میلادی، به همراه هشت خودرو جدید دیگر، به بازار عرضه شود.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]