کد خبر : 94637 جمعه 29 شهریور 1398 - 09:57:59
برگزیدگان-بزرگترین-رقابت-علمی-فناوری-نانو-معرفی-شدند

برگزیدگان بزرگترین رقابت علمی فناوری نانو معرفی شدند

سیناپرس: با پایان یافتن نهمین دوره مسابقات فناوری نانو ۱۰ برگزیده این بزرگترین رقابت علمی در حوزه نانو معرفی شدند.

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در راستای تحقق اهداف ترویجی و آموزشی تدوین‌شده در سند راهبردی فناوری نانو، اقدام به برگزاری مسابقه ملی فناوری نانو کرده است. این مسابقه بزرگترین رقابت علمی در حوزه فناوری نانو به شمار می‌رود و هر ساله توسط کارگروه ترویج و آموزش عمومی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با حضور هزاران نفر از علاقه‌مندان به فناوری نانو برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این مسابقه ایجاد فضای رقابتی سالم به منظور افزایش آشنایی محققان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی، آموزشی کشور، شناسایی برترین‌های این حوزه از فناوری، حمایت از آنها و جهت‌دهی فعالیت‌های آموزشی و حمایت‌های تشویقی صورت‌گرفته از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است.

بر اساس این گزارش، ثبت نام این مسابقه از ۲۱ مهرماه سال گذشته آغاز شد و با پایان یافتن آن در ۳۱ فروردین ماه سال ۹۸، مرحله اول آن از ۲۶ تا ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار شد. برگزیدگان وارد مرحله دوم شدند و در روز ۲۸ تیرماه سال جاری با یکدیگر به رقابت پرداختند.

نتایج مرحله دوم ۱۰ برگزیده برتر کشوری به این شرح است:

سینا عمرانی

فرید مصطفایی

امید باقری

احد بهشتی کویج

هادی سردارآبادی

حسین احمدی درمنی

الهی حسین‌زاده

پرهام خوشبخت مروی

نوید رنجبر مطلق

کاظم محمدزاده

پنج برگزیده برتر در بخش کارشناسی:

مرضیه میراب

فاطمه خسرونژاد

رضوان جعفری

مسعود شجاعی

ابولفضل غلامی

برترین‌های بخش نهادها:

مراکز آموزشی

رتبه اول: دبیرخانه فناوری‌نانوی استان خراسان رضوی

رتبه دوم: کانون برگزیدگان باشگاه نانو

رتبه سوم: کمیته فناوری‌ نانوی انجمن علمی آموزشی دبیران فیزیک

شرکت آموزشی

رتبه اول: شرکت سرآمد علم آینده

رتبه دوم: شرکت تحقیقاتی پژوهشی و فناوری کیمیا پژوه آفاق کویر

رتبه سوم: کلینیک علوم و نانوفناوری

نهاد دانشجویی منطقه ۱

رتبه اول: انجمن علمی دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان

رتبه دوم: انجمن علمی دانشجویی نانوی دانشگاه شهید بهشتی

رتبه سوم: انجمن علمی دانشجویی نانوی دانشگاه صنعتی شریف

نهاد دانشجویی منطقه ۲

رتبه اول: انجمن علمی دانشجویی فناوری‌های نوین دانشگاه مازندران

رتبه دوم: انجمن علمی نانوتکنولوژی دانشگاه کاشان

رتبه سوم: نهاد ترویجی نانوتک

نهاد دانشجویی منطقه ۳

رتبه اول: انجمن نانوفناوری مرکز آموزش علمی و کاربردی دهلران

رتبه دوم: انجمن شیمی دانشگاه پیام‌نور مرکز فریمان

رتبه سوم: انجمن فناوری‌نانوی مجتمع آموزشی عالی اسفراین

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]