کد خبر : 92496 یکشنبه 02 تیر 1398 - 16:15:02
-کلید-اختصاصی-جدید-برای-آفیس-در-راه-است

روی کیبورد کامپیوترهای ویندوزی:

کلید اختصاصی جدید برای آفیس در راه است

مایکروسافت ممکن است یک کلید اختصاصی جدید برای آفیس روی کیبورد کامپیوترهای ویندوزی اضافه کند. این کلید جدید قرار است میانبرهای اضافه برای برنامه های آفیس را به ارمغان بیاورد.

 از جمله ی این میانبرها می توان به قابلیت اشتراک گذاری سریع اسناد و مدارک اشاره کرد.  براساس اظهارات حساب توییتری WalkingCat ، مایکروسافت در یک نظر سنجی از آزمایش کنندگان آفیس در مورد کلید اختصاصی آفیس پرسیده است تا در مورد چگونگی کارکرد آن از کاربران بازخورد بگیرد.
به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد کلید جدید آفیس را با کلید ثانویه ویندوز در سمت راست کیبورد یا با کلید اختصاصی منو جایگزین کند. در نظرسنجی مایکروسافت که برای دسترسی به آن به یک حساب کاری یا آموزشی مایکروسافت احتیاج خواهید داشت، سوالاتی در مورد میانبرهای این کلید جدید و اینکه آیا این کلید در لپ تاپ ها وجود داشته باشد یا نه، پرسیده شد.

ناگفته نماند که طبق شواهد، مایکروسافت این کلید جدید را در بروزرسانی ماه مه 2019 ویندوز 10 آزمایش کرده است. تقریا ۲۵ سال است که مایکروسافت دکمه اختصاصی ویندوز در کیبوردها را در نظر گرفته است.

دقیقا از زمان معرفی Microsoft Natural keyboard، کیبورد مایکروسافت، در سال 1994 این تصمیم گرفته شده است.

اکثر کیبوردها از ترکیب ۱۰۴ / ۱۰۵ کلید پیروی می کنند که شامل دو کلید اختصاصی ویندوز و کلید اضافه ی منو می شوند. از طرفی مایکروسافت برای کیبوردهایی که دکمه  ویندوز را ندارند، گواهینامه صادر نمی کند .

 

منبع:وینفون

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]