فراخوان سومین جشنواره ملی فیلم‌ و عکس فناوری و صنعتی اعلام شد

کد خبر : 9013 یکشنبه 17 خرداد 1394 - 00:36:20


سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با شعار «خودباوری، تولید ملی و نمایش پیشرفت ایران اسلامی» برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری سینا، سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)  با هدف معرفی فعالیت ها، توانمندی ها و دست آوردهای کشور در بخش های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

فراخوان این جشنواره در هفت بخش رقابتی شامل فیلم های داستانی (ویدئویی بلند و کوتاه)، فیلم های مستند(کوتاه، نیمه بلند و بلند)، فیلم های پویانمایی، آیتم های تبلیغاتی (آنونس، تیزر و نماهنگ) و بخش ویژه (فیلم های یک دقیقه ای) منتشر شده است که این آثار باید تولید سال 91 به بعد باشند.

در این دوره برای اولین بار عکس های تک و مجموعه ای با موضوعات فناوری و صنعتی نیز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

در بخشی هم با عنوان مسابقه دانشجویی آثار دانشجویان در حال تحصیل در 6 مورد علاوه بر بخش های مرتبط، به صورت جداگانه نیز مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت که برای شرکت در این بخش پیوست کپی کارت دانشجویی به همراه فرم ثبت نام ضروری است.

ثبت نام و شرکت در جشنواره، علاوه بر فرم فراخوان، از طریق سایت جشنواره به آدرس www.jdfest.ir امکان پذیر خواهد بود.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی تا 31 خردادماه خواهد بود و آثار پذیرفته شده، 22 تیرماه اعلام می شوند.

به گزارش خبرگزاری سینا، سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، هفتم تا نهم مردادماه برگزار می‌شود.

 

نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]